Wpis z mikrobloga

#amazon #kindle #pytaniedoeksperta
Ziomek mnie przekonuje, by nie brać z Polski kindla paper white 4 8gb w wersji bez reklam, tylko za 80€ z niemieckiego Media Markt z reklamami.
Uparcie twierdzi, że te reklamy nie są na polski rynek i wystarczy zadzwonić do Amazona jak jesteś w Polsce i wyłączą xD
Prawda li to?
  • 21
@3mielu: nie wierze w zadne nieuznawania reklamacji, wiele razy sam cos reklamowalem co z gory zakladalem, ze bedzie odrzucone, ale przyjmowali bez problemu bo zawsze mialem dobra dokumentacje, zdjeciowa, video itp. itd. opisany problem, albo tez juz przeze mnie sprawdzone w jakis tam sposob. Sam z siebie strzelil.... ciekawe czy na pewno sam z siebie strzelil, czy ktos strzelil i powiedzial, ze sam strzelil ekran
@Miszcz_Joda: zapraszam na najwieksza grupe o czytnikach na FB. Co chwile jakis post o uszkodzonym pocketbooku, wszyscy zarzekają się że w nic nie uderzyli, producent za każdym razem odrzuca gwarancje ze względu na uszkodzenie mechaniczne. Z Kindlami nie ma takich postów w ogóle.
@Wappyn: Jak chodzi o wyłączenie reklam to prawda. Rok temu kupiłem Kindle'a paperwhite 4 w Media Markt.
Z czystej ciekawości chciałem sprawdzić czy wyłączą mi je w Amazonie. Nie było żadnych problemów, chociaż zdziwiłem się, że nie było dostępnej opcji czatu, tylko, że ktoś z Amazon do mnie zadzwoni. Po kilku chwilach zobaczyłem numer z niemieckim kierunkowym i serce zaczęło mi mocniej bić czy sobie poradzę po angielsku z wytłumaczeniem sprawy.
zachodu by wyłączyć coś co nie przeszkadza w żaden sposób.


@dzieju41: Zależy też od osoby. Jeśli czyta się w domu to rzeczywiście nie robi to zbytnieej różnicy ale np w komunikacji miejskiej gdzie się trzymasz jedną ręką to jednak fajnie otworzyć okładkę i czytać od razu niż wykonywać jeszcze gesty. Głupota, ale wygoda. Z drugiej strony masz cały czas te same 4 tapety. Coś za coś.

nie wierze w zadne nieuznawania
Uparcie twierdzi, że te reklamy nie są na polski rynek i wystarczy zadzwonić do Amazona jak jesteś w Polsce i wyłączą xD


@Wappyn: a on ci przywiezie z efu ten czytnik z reklamami?
bo amazon.de nie wysyła knedli z reklamami do polski. Jak się lubisz #!$%@?ć w tańcu to sobie zamówisz przez pobox a ile przy tym przyoszczędzić z tej różnicy 20€ to twoje.

Jak chcesz przycebulić to kup knedla10 bez
Uparcie twierdzi, że te reklamy nie są na polski rynek i wystarczy zadzwonić do Amazona jak jesteś w Polsce i wyłączą xD

Prawda li to?


@Wappyn: generalnie tak było, ale niedawno otworzyli amazon.pl i może być tak że ten argument stanie się inwalidą ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo teraz mogą powiedzieć że spoko, dostosujemy reklamy na polski rynek bo jest już w naszym zasięgu ( ͡°
@Wappyn: @dzieju41: spokojnie bierz, jak kupujesz w de to zamów z amazon.de na adres de, teraz są w dobrych cenach. A wyłączenie reklam to jeden mail do amazon.de w którym piszesz "dzień dobry, czytnik dostałem w prezencie, nie będzie używany na terenie Niemiec, proszę o wyłączenie reklam".