Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

dzisiaj odpaliłem sobie instagrama i moim oczom ukazał się post jednego z artystów, którego followuje. Jest nim Malik Montana. Post przedstawia malika stojącego obok innego artysty mrPolski (około 164 cm wzrostu). Widać na nim, że mrPolska jest znacznie niższy od Malika.

Przeszedłem do sekcji komentarzy. Jak myślicie - które posty dominują? Oczywiście te wyśmiewające mrPolske za jego wzrost poprzez przyrównywanie go do karła itp.

Udowadnia to, że nawet będąc artystą nie można sobie pozwolić na bycie niskim. To jest nie do zaakceptowania przez społeczeństwo, które już dawno wzrost poniżej 180 cm klasyfikuje jako niepełnosprawność czy też upośledzenie. Wynika z tego, że nie ważne co robisz - będąc mężczyzną, nie możesz sobie pozwolić na bycie niskim.

Zapraszam do dyskusji.

#przegryw #depresja #psychologia #wzrost #blackpill #mrpolska #malikmontana #instagram
Pawemol12 - Dzień dobry,

dzisiaj odpaliłem sobie instagrama i moim oczom ukazał si...

źródło: comment_1616526217NNxiR8SPrDrv4XfFdz7chI.jpg

Pobierz
  • 66
"i tak wina karła, niech pójdzie pobiegać"


@gdanskjestzly: Hę...? Przecież napisałam, że normalni ludzie nie zwracają uwagi na wzrost innych. To niczyja wina, takie żyćko, że ludzie rodzą się różni. Facet jest (chyba) znanym raperem, więc pewnie nie użala się nad swoim wyglądem, tylko cieszy się z sukcesów i kiśnie z komentarzy zawistnych osób, które nic nie osiągnęły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pawemol12: Dziwisz się, że ludzie tak reagują? Ludzie generalnie są mega prości. Mnie zawsze zastanawiało, dlaczego w TV jest taka żenująca ramówka. Tanie seriale, jakieś tureckie tasiemce o miłości, filmy paradokumentalne, reżyserowane gówno, że ktoś tam znalazł złoty pieniążek w ziemi, że ktoś tam ma wille z basenem i codziennie żre drogi kawior z bezą. A te programy takie są bo ludzie są prości i głupi. Taki ktoś, jak się dorwie
@DiatlowPies: @choochoomotherfucker: bo Prince szczyt kariery miał w czasach bez mediów społecznościowych?... poza tym nosił wysokie buty, ciekawe dlaczego?

Szukałam, co to za gość w ogóle, weszłam na jego instagrama i już na pierwszym zdjęciu pokazuje faki xD Raper typu seba i takich ma fanów


Podsyłam ci link do mojego wpisu o tym samym zjawisku, tym razem z Kevinem Hartem, no chyba mi nie powiesz, że ludzie którzy go śledzą
wilhelm99 - @DiatlowPies: @choochoomotherfucker: bo Prince szczyt kariery miał w czas...

źródło: comment_1616533373sL7INef0lSoWt1pJxZ5Qia.jpg

Pobierz
@wilhelm99: Nosił wysokie buty ale dalej był niski i drobny jak na mężczyznę. Fakt, nie było mediów społecznościowych ale świadomość społeczna też była mniejsza i śmianie się z czyjegoś wzrostu było o wiele mniej piętnowane. U niego chodziło o muzykę i na to ludzie zwracali uwagę, Mr Polska ma image pasujący do typowego dobrze zbudowanego rapera Playboya a jego wzrost rujnuje wielu ludziom ten schemat stąd te komentarze
Zależy od targetu odbiorców, taki Prince tez miał 1,6m i nikt mu tego nie wytykał a kobiety wręcz za nim szalały


@DiatlowPies: Prince żył w innym świecie. To co dzieje się w ostatnich latach to już absurd, od niektórych młodych dziewczyn słyszałem już, że 185 cm to niski.
Gdyby próbował dziś, to taki Tom Cruise nie osiągnąłby żadnego sukcesu.
@gdanskjestzly: Nie wiem do jakich ,,nas” mówisz bo nie reprezentuje tutaj żadnej grupy ale niech Ci będzie. Ja w każdym razie niejednokrotnie spotkałem się z docenieniem osób niższych. I tak, ten problem nie jest tak naświetlany jak być powinien ale twierdzenie jakie tu się pojawiło że wzrost determinuje całe życie jest absurdalne