Wpis z mikrobloga

@bzikus: No jakoś tak, trochę to nie pasuje do pozowania na ambitną i zaradną kończąc na kierunku gdzie trafiają osoby którym ktokolwiek bałby się zlecić operację wrośniętego paznokcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Kiedyś się tym kowale zajmowali, proste chłopy bez żadnej szkoły często ( ͡° ͜ʖ ͡°) ambitnie, no nie powiem, ambitnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nic mnie
@PogryzionyPrzezPokemony: nie chcę Ci pisać w sposób, który byś mógł odebrać jako protekcjonalny, jednak im dłużej żyje to dochodzi do mnie, w Polsce na szczycie pozycji społecznej są lekarze, później sędziowie, prokuratorzy, prawnicy, politycy a następnie ludzie dobrze zarabiający. Na ilu rozprawach sądowych widziałem jak Pan sędzia obawia się wydać wyrok wobec lekarza, jak ich traktują z szacunkiem. Możesz mieć pieniądze a nie pozycję społeczną.
@Des1: ja tam szanuje zostawianie awizo, zmusza mnie to do wynurzenia się z piwnicy a że ludzi teraz mniej i wszyscy chodzą w maskach to można się na spokojnie przewietrzyć i zapalić, same korzyści.
@Des1: trzeba być p0lka żeby dostać wieczne awizo? Ja nawet jak siedzę cały dzień w domu na home office to dostaje awizo a jak idę o 16 na pocztę to słyszę ze listonosz nie przyniósł jej jeszcze z rejonu.

I tym sposobem również pluje na listonoszy
@tbhilt: ale weź zapodaj linka do tematu, niech sobie ludzie całą dyskusję przeczytają i mają pełniejszy obraz ;)

Bo tutaj to takie spalenie czarownicy na stosie zrobiłeś i widzisz np taki Janusz Hazardu już na nią pluje, to nie jest miłe i na to nie zasłużyła, bo na dzieńdobry mogę wskazać garść innych różowych stąd które rzeczywiście na to zasługują, a ona wręcz się wyróżnia na plus mimo takiego podejścia.

Ja