Wpis z mikrobloga

@MadrzejszeNieWspomniec: @Anonymous123232: @prze-prze-przegralem: @Des1:
Wyjaśniła to w sumie - pochodzi z biednej rodziny, dorobiła się i wiecie, teraz każdy jest oceniany pod względem $$ ale jawnie tego nie napisze. Zarabiasz mało to odpadasz no chyba, że jesteś Chadem thundercookiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnie zdanie to szczyt hipokryzji. PAMIĘTAJCIE!!!! ONA MATERIALISTKĄ NIE JEST XDDDD
tbhilt - @MadrzejszeNieWspomniec: @Anonymous123232: @prze-prze-przegralem: @Des1: 
W...

źródło: comment_1616433011qNm6y4gBOuzEYRSO7xx5HH.jpg

Pobierz
Ja tak jak kurier w owej historii, nie jestem prawdziwym "menszczyznom". Daleko mi do Mistersoperfect. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Des1: dlatego może ci się zdarzać popełniać błędy jak z tym wiecznym awizo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jak kiedyś pracowałem w takiej kołchoźnicy to p0lka się pruła bezczelnie gdzie jej paczka normalnie na środku miasta mnie zatrzymała i z morda czy jej paczki
@tbhilt: Smutna osoba. Gdyby kazdy facet otwarcie patrzyl w ten sposób na dziewczyny to bylby ból dupy ze patriarchat i dyskryminacja i ogólnie jak smutno, jak zle, kobiety maja tak ciezko. Chlip, chlip.
#!$%@?, historia trafilaby do jakiejs typowo babskiej gazetki no bo jak tak mozna. :^)

#!$%@?, w zyciu nie patrzylbym na dziewczyne gorzej bo pracuje w zabce czy na magazynie. Wazna jest osobowosc i ze chce pracowac. Jak bezrobotna