Wpis z mikrobloga

  • 0
Tak, jestem na polskich grupach o mm i na Twoja przypadłość pomaga mm ludziom jesli biologia itp nie pomogło. Jak pójdziesz do kliniki mm to bez problemu dostaniesz receptę, bo Twoja przypadłość się łapie i akurat mm jest przy niej mega skuteczna. Zapraszam na fb na grupę "medyczna marihuana w Polsce", tam sobą osoby które tak się leczą to udziela Ci porad co i jak, ale najlepiej iść do kliniki konopnej ze
  • Odpowiedz
  • 0
@Colek tak to legitna strona i bardzo polecana klinika wśród pacjentów mm. Weź załatw historie chorby i się umów. Raczej jak tak długo i jest to udokumentowane i Ci pomaga to bez problemu dostaniesz receptę na 1 wizycie.
Zaleca się korzystanie z klinik komopnych, bo na grupach piszą że lekarz rodzinny czy inny traktuje jak debila, albo wyśmiał czy coś, no przykra jest sytuacja
  • Odpowiedz
  • 1
@coco-cola ja miałem kiedyś problemu z trawieniem, a jakoś w między czasie dostałem trochę suszu cbd i thc (4 lata temu jak cbd w pl nie istniało prawie) i zrobiłem z tego masło to mi przeszło po ciastkach i wyregulowal się też cykl snu
  • Odpowiedz