Wpis z mikrobloga

@Antoni_Kosiba nie masz racji, po skasowania 3 rzędów skasowali cała roznorodna mechanikę gry na rzecz tego żeby mieściła się na smartfonie i ładnie wygladala, jak to gownogry na smartfon. Każdy kto mówi inaczej to taki cin z tagu cyberpunk
@bizonsky: Skasowali jedno na rzecz stworzenia wielu nowych. Mi gra się podoba przez ogrom mechanik i lepszy balans. Jeśli 3 rzędy były czymś nierozerwalnym to ok rozumiem to. Ten duży brak 3 rzędu rekompensuje ogromna różnorodność ale spoko nie każdemu musi się to podobać.
Ostatniego zdania nie rozumiem wiec się nie odniosę xD
@Antoni_Kosiba
Nie ma to znaczenia, przy 3 rzędach mogłoby byc tyle samo mechanik tylko więcej kombinacji między nimi, więc dalej zmarnowany potencjał.

co do ostatniego zdania wyjaśnieniem znajdziesz na wielu wpisach na tagu
@bizonsky: to prawda mogło być ale to niosłoby za sobą utrudnienie w balansie albo zmniejszenie skuteczności jakiejś mechaniki.
Nie chce się kłócić o to bo nie ma w sumie o co. Mogę tylko Ci polecić żebyś spróbował bo nie warto z niej rezygnować z powodu braku co prawda ważnej ale jednej rzeczy
@Antoni_Kosiba ale ja grałem jeszcze bardzo długo na 2 rzędach z sentymentu, potem też czasem wracałem i podtrzymuje dalej swoje zdanie. Wcześniej mogłeś sobie wymyślać swoje taktyki którymi ogrywales najlepsze topowe decki. Teraz masz metę i już sam nic nie wymyślisz lepszego bo ograniczyli możliwość kombinacji 3krotnie. Tak to wygląda w mojej ocenie. Ten cały balans. X D