Wpis z mikrobloga

Mirasy i mirabelki (chociaż mirabelek nie badamy) potrzebuje pomocy. Studiuję psychologię i mam do zaliczenia przedmiot w ramach którego wykonujemy takie mini badania. Z moją grupą badamy wpływ symetrii twarzy u kobiet na ocenę atrakcyjności przez mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety wyczerpały mi się osoby do badania, a potrzebuje jeszcze około 200-300 facetów. Moglibyście wypełnić tą krótką 3 minutową ankietę? https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_0disl5FkSf0xZD8
Wszystkich zainteresowanych naszymi wynikami i literaturą zapraszam do zadawania pytań.
#nauka #ratowaniepoziomu #psychologia #wykopefekt
  • 7
@Emrem: trochę poplątałeś obiekty XD a też ciekawe jak się ma look dynamiczny vs statyczny? Albo czy np. zakola z daleka są milsze dla oka niż z bliska itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OlekAleksander: Dzięki za wypełnienie. Jest to można powiedzieć badanie pilotażowe, chcemy sprawdzić czy faktycznie tą małą różnicę da się wyłapać. O sile efektu narazie nie ma co mówić. Dlatego tylko 5 zdjęć. Co do długości związku to najczęściej oscyluje w graniach 24 miesięcy. Twój wynik może być rekordem w naszym badaniu haha