Wpis z mikrobloga

Taka tolerancja że aż mnie zbanował : D tfu na lewactwo na wykopie, to zwykłe opłacone boty

Prawda jest taka że nie religia sprawia że mamy małe zarobki a brak dostępu do studiów, pracy, promocji pracowników i braku rozwoju, od 30 lat stoimy w miejscu, a tym się wydaje że jedna elektrownia atomowa coś zmieni XD

edit; reforma sądów nie istnieje, prawo pracy jest dalej w latach 90tych, prawo mieszkaniowe też, realizacja inwestycji infrastrukturalnych też, podatki są w latach chyba 60tych xD

ten kraj od 30 lat stoi w miejscu i tu nawet nie ma miejsca na innowacje czy tworzenie tanich g0wno robót jak w niemczech bo rząd chce podatki bo nie potrafi zainwestować w kapitał

#neuropa #bekazprawakow #heheszki #inwestycje #bekazpisu #aferaknf
fajnytaki299 - Taka tolerancja że aż mnie zbanował : D tfu na lewactwo na wykopie, to...

źródło: comment_1615827425F1ilIfEVGGeeUIpbp4Tcfj.jpg

Pobierz
  • 11
@gien: gdzie są farmazony? w niemczech w każdym landzie masz jakieś fabryki gdzie robisz byle g0wno byle było, do tego masz dofinansowania do tworzenia miejsc pracy itd. a tutaj nie masz nic, o pracę ciężko, a jak już to milion ukraińców się zjeżdża i ją zabiera
Prawda jest taka że nie religia sprawia że mamy małe zarobki a brak dostępu do studiów, pracy, promocji pracowników i braku rozwoju, od 30 lat stoimy w miejscu, a tym się wydaje że jedna elektrownia atomowa coś zmieni XD


@fajnytaki299: Nie jedynie religia ale nie masz rozwoju gospodarczego bez rozwoju społecznego.
@gien: bo nie jestem idiotą, niemcy zadbali o to byś miał robotę, polacy przez 30 lat byli i dalej są montownią, tutaj jest 10x ciężej o pracę niż w niemczech z językiem, bo oni tam dosłownie biorą z łapanki
@gien: widzę że ci argumenty wysiadają, wiesz że niemcy mają u siebie w zasadzie komunizm? praca jest, mieszkania są, energia jest tania, z głodu nie zdechniesz nawet jak wylądowałeś tam z innego kraju bo żarcie kosztuje grosze, większość kapitału jest w zasadzie 'państwowa'

polaczki przez 30 lat nie były w stanie tego powtórzyć nawet w jakimś małym procencie