Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikser_wieczorny: znaczy łopatologicznie tłumacząc to jak połączysz zegarek z apka Zeppa to mi tętno, trasę itd zbiera zegarek i po zakończeniu treningu w zegarku przesyła automat do apki, a ona dalej przesyła na strave też automatycznie, wystarczy tylko w zeppie połączyć się ze swoim kontem strava, tak samo garmin connect itd
No i jak? póbowałeś się połączyć ze stravą czy wybrałeś inny zegarek?
Zastanawiam się nad kupnem ale brak wsparcia ze apką STRAVY odstrasza mnie od tego..
To może się wtrącę. Sam zastanawiałem się nad Amazfitem GTR 2 i właśnie integracja z innymi aplikacjami mnie kusiła. Wcześniej miałem Huawei Watch GT. Chciałem coś nowego, żeby mieć możliwość wrzucenia muzyki bezpośrednio na zegarek podczas biegania, tak żeby telefon został w domu. No i kupiłem... Huawei Watch GT2 Pro. Dlaczego? Amazfit do ostatniej sekundy wchodził w grę, ale przeraziła mnie ilość negatywnych opinii o działaniu GPS. Niedokładność i zrywanie sygnału przy
@zuBerSTW: A więc można powiedzieć, że działa. Zegarek łączy się tylko z Huawei Health, ale dzięki apce Health Sync da radę zrobić synchro ze Stravą i treningi w całości tam są widoczne.