Wpis z mikrobloga

@damw jakiś nawet skrót był na taką ściankę... Big Ugly Rock Piece? BURP chyba. Też miałem ich sporo jak byłem mały i dostawałem od rodziców zestawy castle. Obecnie mam na stanie 0 sztuk xD Wiem o co chodzi z kolorem, już za stary byłem żeby w 2007-2008 dostawać zamki od rodziców. Też mnie zaskoczyłeś tym wariantem.
Big Ugly Rock Piece? BURP chyba


@firunna: yup. Jest jeszcze LURP (ten mniejszy trójkątny).
Mógłbym ze zwykłych klocków niby to samo zbudować, ale te są bardzo spoko do bardzo szybkiego zbudowania gór (a i taniej w sumie wychodzi). A ja akurat do makiety sporo tych klocków potrzebuje (bo dużo gór chcę mieć), więc jeszcze ich trochę mi zostało (poza tymi, co już pokazałem kilka razy do tej pory), a kilka dodatkowych
Pobierz damw - > Big Ugly Rock Piece? BURP chyba

@firunna: yup. Jest jeszcze LURP (ten mni...
źródło: comment_1615061668VukOacfNmzCODQOjPnGnNJ.jpg
o kurde one maja różne dzioby


@dobrzecisiewydaje: dokładnie. Wydaje mi się, że odlewy papug są/były 2, a obecnie odlewają tylko z tym dłuższym dziobem. Co do kolorów - jak widzisz jest ich sporo (a możliwe, że są też jakieś, których nie mam)
@lufi: W latach okolo 2007 roku Lego lubilo bawic sie w takie mieszane dwukolorowe klocki, w Bionicle tego sporo bylo.

@damw: Wedlug mnie dobrze ze jest troche takich duzych skorupowych czesci, pod wzgledem bawialnowsci dla dzieci daje to takie mozliwosci jak ukrycie czegos wewnatrz ich. Chyba nawet w zestawach bylo to tak uzywane, z chowanie skarbow czy czegos. Jak sie buduje ze zwyklych klockow to grubosc scianek ogranicza takie mozliwosci.