Wpis z mikrobloga

@Selvanas: Zdrada Texasa? Banować mi tego #!$%@?! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 25 ojro będziesz w zębach przynosił śmieciu! [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] A tak zupełnie serio to oczywiście, że można. Zdecydowana większość strimerów tak może i widzą to chyba wszyscy. No może z wyjątkiem rycerzyków Sztajnbacha z ostrym syndromem sztokholmskim.
@KingLeeeBruce: Upłynęło już sporo czasu od ostatniego streamu Dallasa, a ty widze masz dalej z tym problem. Idź z tym do psychologia dziecięcego jeśli nie potrafisz się pogodzić z tym, że zostałeś zbanowany. Widać masz z tym ewidentny problem, że Dallas miał widzów, owszem miał, ty natomiast nim nigdy nie byłeś, dlatego zostałeś potraktowany jak śmieć, bo zachowywałeś się jak śmieć na jego strimach. Do tego judziłeś i tylko na tyle
@adamos96: Już Ci pisałem Sztajnbach (i nie tylko ja) żebyś pisał tutaj ze swojego oficjalnego konta, a nie zakładasz ciągle nowe zielonki i po 5 minutach wrzucasz wysrywy broniące swojego "geniuszu". Po pierwsze nie dostałem u Ciebie bana bo się prawie nie odzywałem widząc jak się zachowujesz i jak traktujesz widzów. Nawet nie wiesz kim jestem bo na Twitchu mam inny nick, choć mógłbyś się zdziwić ( ͡º ͜ʖ
@KingLeeeBruce: mi to lotto :D ale muszę cię niestety zmartwić, że dallasa tu nigdy nie było i nie będzie xD
Rzeczywiście merytorycznych wypowiedzi nie można oczekiwać od ciebie, bo jesteś zbanowanym malkontentem z zespołem maniakalno-prześladowczym co tylko utwierdzasz, na dodatek bojącym się przyznać do własnego nicku na twitch xD haha i jeszcze wymaga od innych rzekomego zdemaskowania, a sam kryje się jak szczur i zgrywa kozaka xD Czyżbym wyczuwał tu obok
@adamos96: No widzę jak Ci to lotto. Sweet home Alabama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Powtarzasz się i próbujesz obrazić niby nie używając bluzgów, ale jednak. Wiem, że boli brak możliwości "#!$%@?" mnie bo to nie Twój Twitch (aaa nie... czekaj... Ty już nie masz kanału na Twitchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)) no ale próbuj dalej.
@KingLeeeBruce: uuuu widze, że poprzedni mój komentarz został usunięty przez moda :>
Tak się próbujesz zgrywać, ale prawda jednak cie boli i zgłaszasz niewygodne dla ciebie wypowiedzi?
Anonimie z 3-miesięcznym kontem, teraz widać jak na dłoni, że oprócz kompleksów wyszedł z ciebie prawdziwy hipokryta.
Piszesz prężnie o kondziach, o banach, a sam bawisz się w naczelnego konfidenta xD
Pluralizm nagle stał się dla ciebie niewygodny, bo ktoś napisał ci parę słów