Wpis z mikrobloga

@nO-C34: Gratuluje zniszczenia kasku, uszkodziłeś skorupę xd jakim dzbanem trzeba być by wiercić w kasku :D przecież to GoPro nie odpadnie i ta linka jest zbędna, mogłeś ja sobie wokół szyi okręcić :D
a swoją droga, pomysl ze uderzasz bokiem głowy o asfalt, właśnie tam gdzie masz to wywiercone mocowanie, kask jest w tym miejscu podatny na łatwe pęknięcia, śruba wbija się do wnętrza i zatrzymuje gdzieś na twojej czaszce XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@baszmar: ale to druk 3d. Chyba sam bede musial sobie wydrukować i jakos to wzmocnić. I to jeszcze pla. Materiał który reaguje mocno na warunki atmosferyczne. Po roku na dworze a potem w szafie przez zime to to pęknie przez samo patrzenie się.
@baszmar: nie tak czesto czytając 3 zdania ma się pewność, że ma się do czynienia z debilem. Paski które są mocowane na nity to juz nie uszkadzają/osłabiają kasku? To jest tylko otwor 6 mm dzbanie i nie ma wiekszego wpływu na wytrzymałóść. Nawet jeźli się wywale na tą stronę ta śrubka jest na tyle krótka, że nie ma bata żeby miała szanse dotknać szczęki i oczywiście wewnetrz jest jesj płaska główka,
@mamet: nie wiem czy to do mnie pytanie, ale nie - na chinbarze mam na trytkach zamontowany kawałek przedłużki. U góry wystarczają zwykłe zakrzywione złączki z klejem 3M, zwłaszcza jak się go podgrzeje.
@mamet: jakbyś się przyjżał konstrukcji prawie każdego kasku to owe posiadają wiele otworów zaczynając od tego na wizjer po otwory wentylacyjne itd. To nie jest zamknieta kula, nie rozumiem tego brandzlowania sie tematem 6mm otworu.