Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: @nO-C34: na rowerze montowanie na szczęce zrobiło się popularne w ciągu ostatnich kilku lat, zdecydowanie bardziej realistycznie i dynamicznie to wygląda niż antenka teletubisia na górze.

Inna sprawa, że ustawienie odpowiedniego kąta to jest prawdziwa sztuka i najczęściej kończy się to obróceniem kamery w takiej wersji jak na picrelu to łapie za nisko.
p.....o - @erebeuzet: @nO-C34: na rowerze montowanie na szczęce zrobiło się popularne...

źródło: comment_16148858847OeAyO6OX7h2p51RqV8hJZ.jpg

Pobierz
@nO-C34: protip - appka gopro z podglądem na żywo do ustawienia kąta, bo inaczej wrócisz do domu i się zawiedziesz. Weź sobie też jakiś marker do zaznaczenia idealnej pozycji, albo znajdź sobie jakiś punkt referencyjny - np u mnie w idealnej pozycji mieści się palec wskazujący między kamerą a uchwytem.
@Wyrewolwerowanyrewolwer To samo mam. Na allegro można kupić albo na Grabcadzie znaleźć. Każdy kask ma inną krzywiznę dlatego warto użyć sugru. Można próbować trochę uplastycznic tworzywo w gorącej wodzie, zawsze się trochę dostosuję do kasku. Jednak Ty masz pod kask, ja na. W każdym bądź razie polecam