Wpis z mikrobloga

  • 59
Tego fenomenu to nie rozumiem nie dość, że jebia ubrania i wszystkie rzeczy jakich używasz to jeszcze ludzie w tym siedzą xd Zamiast wyjść na dwór xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 103
@Brakus ja w ogóle nie czaję jak można palić szlugi xd przecież to nic nie daje. Tak jak o alko można powiedzieć, że rozluźnia, rozwesela itd to szlugi oprócz smrodu nic nie dają
  • Odpowiedz
via Android
  • 54
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego to ja miałem lepszą akcję xd byłem z kolegą na jakimś targowisku w Warszawie, jakieś gary, stare ciuchy, #!$%@? z Chin i lewy alko i szlugi. idziemy alejką i zaczepia nas jakaś handlarka różności #pdk
- panowie, może papierosy?
- dzięki, nie palimy
- może pora zacząć ( )( )( _)
  • Odpowiedz
ja w ogóle nie czaję jak można palić szlugi xd przecież to nic nie daje. Tak jak o alko można powiedzieć, że rozluźnia, rozwesela itd to szlugi oprócz smrodu nic nie dają


@depcioo: Nie palę (dawniej okazjonalnie), ale przecież to oczywista bzdura. Nikotyna wpływa na OUN i wywołuje szereg efektów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@depcioo: jeszcze gorszą jest jazda samochodem z małymi dziećmi i jaranie w środku szluga. Jak prowadzam syna do przedszkola to takich idiotek widzę kilka w tygodniu.

Napisałem idiotek, bo nie odnotowałem żeby facet tak robił, tylko baby.
  • Odpowiedz
@depcioo Moja #!$%@? szwagierka z mężem palą w domu i to na dodatek jakieś ukraińskie/ruskie z przemytu.
Wejdziesz na 5 minut do nich i wszystko trzeba wrzucać do prania tak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@depcioo: jak miałem te 17-18 lat to miałem kumpla-sąsiada, który palił, jego brat też palił, jego rodzice palili, więc 4 osoby palące i to na jakiś 60m2, no wszyscy palili na chacie, bez krępacji. Ja #!$%@?, jak zapraszał na kawę to ubierałem najgorsze łachy, jakieś ciuchy co już były #!$%@?, przepocone i gotowe do prania, bo jak od niego wracałem z mieszkania to tak #!$%@?łem fajkami, że tylko nastawiałem pralkę i
  • Odpowiedz
@Moon_Dancer: Mój tata zatwardziały antypalacz jak wspomina te czasu to również zastanawia się co teraz dają do papierosów, bo śmierdzą niesamowicie. Te z przed 30-40 lat nie miały takiego odoru i szybko ulatniał się zapach z pomieszczeń, a teraz od ~20 lat nie może wytrzymać.
  • Odpowiedz