Wpis z mikrobloga

Dlaczego nigdzie nie mogę zweryfikować swojej tożsamości, mam angielskie konto w banku santander, pełen kontrakt w pracy, zarabiam ponad najniższą krajową, dwa kontrakty na telefony w vodafone, auto mam na siebie i wszelkie opłaty z nim związane. A wszędzie mam problem z zweryfikowaniem swojej tożsamości, chciałam się zalogować to hmrc ale nie przeszło weryfikacji. Chciałam wziąć kartę kredytową, choćby na 100f, aby tylko zwiększyć swoją zdolność kredytową, i też wszędzie odmawiają. Mieszkam w #uk #anglia już dwa lata.
  • 12
@Eyan: rejestrowałem się w hmrc dwa tygodnie temu - bez problemu, w debenhams dostałem kartę od ręki na dane które podałem ustnie ale skąd twoje kłopoty - nie wiem
Potem pojawiła się możliwość weryfikacji przez dane z payslipów i wtedy przeszło.


@chemik_kieszyk mógłbyś napisać w jaki sposób można mieć weryfikację przez dane z payslipów? Na chwilę obecną używam Experian
@Eyan: Electoral Roll.
https://www.gov.uk/register-to-vote

Z tego co wiem to lista jest aktualizowana kilka razy w roku więc twoje dane mogą się tam pojawić dopiero za kilka miesięcy.

Ps. Jeżeli chodzi o zwiększenie zdolności kredytowej lub poprawę credit score to warto otworzyć konto w lokalnym odziale credit union. W moim można dostac pierwszą pożyczkę na £300 gdzie nie sprawdzają historii kredytowej. (Szczególnie przydatne dla tych którzy mają bardzo złą historię kredytowa lub