Wpis z mikrobloga

W szwajcarskiej tv reportaż o marszu niepodległości, sylwetka m.in. Bąkiewicza.
Nawet nie musieli dodawać żadnego komentarza, po prostu tłumaczyli te prawackie przemowy, tekst roty, odniesienia do boga, potem obrazki z tego marszowego zdziczenia, bitwy z policją, itp.
Dzięki pisowi i prawactwu mamy najgorszy w Europie wizerunek od czasów rzeczpospolitej szlacheckiej. Polska stała się zaściankiem i pośmiewiskiem, tfu na was, konserwy.
#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polska
Pobierz advert - W szwajcarskiej tv reportaż o marszu niepodległości, sylwetka m.in. Bąkiewic...
źródło: comment_1614234605lzW5u0iIzYY6oNGKDD1TjW.jpg
  • 131
Nie no jasne, możesz po prostu bez przyczyny nienawidzić wszystkich dookoła


@TenTypZez: czyli twoim zdaniem "wszyscy dookola" to tylko homo albo prawaki, to niezly musisz miec syndrom oblezonej twierdzy

Po prostu nikt cię nigdy nie nauczył lepiej, a sam nie pomyślałeś. Przykra sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TenTypZez: dobrze ze rozmawiam z wybitnym myślicielem :P

A swoją drogą, jak już jesteś takim wolnomyślicielem


@TenTypZez: nigdzie
Mam nadzieję, że po prostu trollujesz, bo nie wyobrażam sobie, żeby można było mieć tak sprany mózg prawackim gównem i nienawiścią


@ZieloneKoloTramwaja: a dobry bejt? Jeden sie nawet złapał, drugi był mądrzejszy i chyba się zorientował :D
nigdzie tego nie napisalem, no ale jak ktos nie pasuje do waszego lewackiego zerojedynkowego "myslenia" to zaraz wolnomysliciel, albo o zgrozo - CENTRYSTA :O

idealny komunista, partia albo wróg :D


@Dante27: Ponownie, skąd wniosek, że mam cokolwiek wspólnego z lewicą? Obrażasz wszystkich dookoła, operujesz niedopuszczalnym, nacechowanym jednoznacznie negatywnie jezykiem do ludzi, którzy nic ci złego nie zrobili, więc jak najbardziej należy ci się bycie wytykanym palcami przez społeczeństwo. Btw piękna projekcja,
Ponownie, skąd wniosek, że mam cokolwiek wspólnego z lewicą?


@TenTypZez: z tego samego miejsca, skad wniosek ze jestem naziolem, zgadnij jakie to miejsce

Obrażasz wszystkich dookoła, operujesz niedopuszczalnym, nacechowanym jednoznacznie negatywnie jezykiem do ludzi, którzy nic ci złego nie zrobil


@TenTypZez: nie wszystkich, chyba ze po raz kolejny, jedynymi ludzmi w tym kraju dla ciebie sa homo albo naziole-prawaki, wtedy wiec myslisz jak ten komunista, partia albo wrog, nie ma
z tego samego miejsca, skad wniosek ze jestem naziolem, zgadnij jakie to miejsce


@Dante27: Ale ja napisałem tylko "tfu na nazioli", a ty uznałeś, że to do ciebie, nie wnikam dlaczego tak się określiłeś.

zapytalem tylko co tam bylo, ale ty juz wiesz co uznalem niczym wrozka z ofajdana szklana kula, typowy wykopek


Jaka szkoda, że nie zrozumiesz sam i trzeba ci wytłumaczyć. Oj oj :*

Ty niczego nie krytykujesz, tylko
Ale ja napisałem tylko "tfu na nazioli", a ty uznałeś, że to do ciebie, nie wnikam dlaczego tak się określiłeś.


@TenTypZez: xDDDDDDD
Najpierw piszesz w poscie stricte do mnie, ze ludzie "wstydza sie za was", na koniec posta piszesz "tfu na nazioli", a teraz "ja tylko tak napisalem, sam sie okresliles", uwazaj na zyrandol przy tych fikołach xDD

Jaka szkoda, że nie zrozumiesz sam i trzeba ci wytłumaczyć. Oj oj :*