Wpis z mikrobloga

@familypet canon ts6052 używam aktualnej od 3 lat ale widzę że dalej w sprzedaży. Kupiłem od razu za ~200zl zamienniki z możliwością uzupełniania i do tej pory jeszcze mam. Co prawda zostało mi 1-2max uzupełnienia ale myślę że zajebisty wynik. Swego czasu bardzo dużo drukowałem kart postaci, map, wyników z diagnostyki, a w tamtym roku ćwiczenia do szkoły.
@familypet: od dawien dawna wiadomo, że Canon wychodzi rozsądnie cenowo co do tuszy. Dzieje się tak, gdyż ich tusze nie posiadają swojej głowicy (inteligentnej części), więc ich cena jest naprawdę korzystna, bo nie problem z produkcją 'pewnych' zamienników.
Swoją używam od 2 lat, drukuję non-stop bez zająknięcia, cały czas w kolorze (na bogato) i nigdy nie jest żal, że jakiś kolor się skończy. Kupiłem jakiś czas temu zapas 100x sztuk. Na
@familypet: Kilka dni temu sam miałem podobny problem. Miałem już dosyć drukarek atramentowych i wziąłem z allegro to:

https://allegro.pl/oferta/hp-lj-2015d-dupleks-100-150k-toner100-kable-fv-8475007673

Początkowo chciałem wziąć egzemplarz z dużo mniejszym przebiegiem, ale sprzedawca doradził wziąć tą za 189 zł. Do warunków domowych wystarczy w zupełności, każdy egzemplarz i tak przechodzi przegląd i w razie konieczności wymieniają to co trzeba. W niecałe 24h później miałem już sprzęt u siebie, toner powinien wystarczyć na 2000-3000 wydruków. Polecam
@familypet: całkiem możliwe, lata temu laserówki kosztowały kupę kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak za takie pieniądze jestem zachwycony, a sama drukarka wygląda wizualnie jak nowa i drukuje tak jak trzeba

Na allegro dobrze sprzedają się też używane samsungi, ale kosztują już w okolicy 3 stówek, za 189 ze smartem chyba nie mogłem wybrać lepiej