Wpis z mikrobloga

Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

Czy wiecie, że aborcje były, są i będą? Według WHO co roku wykonuje się ich średnio 56 milionów (dane z lat 2010-2014), co daje ponad 150k aborcji dziennie. To się dzieje, moi drodzy i będzie się działo. Nieważne jak głośno przeciwnicy aborcji będą krzyczeć.

Dostęp do aborcji na życzenie jest normą w niemal każdym państwie rozwiniętym, a do takich państw z jakiegoś powodu należy Polska. Aborcja jest także podstawowym prawem człowieka, bo pozwala ona decydować osobie w ciąży o swoim ciele.

I powtórzę to co już pisałam - nikt nie ma prawa zmusić kobiety do kontynuowania ciąży i rodzenia dziecka, bo nikt za nią nie przeżyje ciąży i niedogodności z nią związanych, a takich jest kilka (myślę, że mogę o tym zrobić nawet osobny wpis).

23/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

Jeżeli chcesz być wołany to zaplusuj 'wołający' komentarz. Jeżeli już Cię wołam, to nie musisz tego robić. :)
Pobierz Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję. 

Czy wiecie, że aborcje były, są...
źródło: comment_1613836933X2U5fuYEZNzUhKsFua6ld1.jpg
  • 114
@seraphee: Jak aborcja, ale setki kobiet na świecie podwiązuje sobie jajniki najwięcej w krajach rozwiniętych pierwszego świata. Może koleżanka @Amishia: zamiast nawoływać do zabijania dzieci będzie nawoływać do podwiązywania sobie jajników dla lewaczek i da im namiary na podwiązywanie jajników bez granc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amishia: Nie musisz dlatego podwiązujesz sobie jajniki i po sprawie. No tak ty tylko chcesz zabijać swoje dzieci, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Blaskun: Nikt nikogo nie zabija, juz Ci to pisalam. Zarodek obumiera samoistnie na skutek aborcji.
Nie odpowiedziałeś jak idzie wymyslanie sztucznych macic.

I tak, jest mi teraz wygodnie nie mieć dzieci, jednak nigdzie nie napisalam, że mialam aborcję. Niemniej jednak na pewno bym jej dokonała w razie wpadki w ciągu najbliższych 3-4 lat, bo mam chwilowo lepsze zajęcia związane z samorozwojem ¯\_(ツ)_/¯
ktoś może nie chcieć dziecka w wieku 20 lat


@seraphee: To facet zakłada kondona, a jego partnerka bierze pigsy, zakłada spiralę itd. Tak tak wiem antykoncepcja nie jest stuprocentowo skuteczna i nie każdy moze brać pigsy xD
ps. jak nie możesz brać pigułek, to nie uprawiaj seksu. Nie będziesz mieć wpadki i nie będziesz musieć nikogo zabijać.
Przegrywy mogą zyć bez seksu, to twiterowe julki i ich lewackie kukoldy też mogą.
@Amishia: Łap plusika.

Ostatnio wiele partii próbuje dodać do swoich programów postulaty związane z aborcją. Niestety KO poleciało z rozpędem i zaczęło planować jakieś pakiety, jak np. "Pakiet praw kobiet". I jak już wspominałem -nie mam nic przeciwko aborcji, ale przeciwko drenowaniu mojej kieszeni na kolejną kastę społeczeństw już tak.
https://www.wykop.pl/link/5963409/po-skreca-w-lewo-darmowa-antykoncepcja-dla-kazdego-darmowe-in-vitro-bez-limitu/

Nie stanie się przecież nic takiego, że zostanie zatrzymany program 500+ aby rozdać środki z niego na in vitro, aborcje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@CyfrowyD: Co do ostatniego akapitu, to zawsze staję w obronie mężczyzn i staram się wśród znajomych szerzyć informacje na temat 'psychiatrii męskiej'. Takie coś w Polsce nie istnieje, a psychiatria dziecięca znika na naszych oczach.

Myślę też, że ogromny problem leży w polskiej mentalności. Mężczyzna to ma być twardy chłop, emocje są be, a jak jesteś wrazliwszy to jesteś #!$%@?. Jest to ogromnie smutne, ale widzę na szczęście, że bardzo powolutku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@CyfrowyD: hmm tyle że ten "pakiet praw kobiet" to generalnie takie hasełko pod publiczkę, które ma trafić do oburzonych ostatnimi zmianami przepisów aborcyjnych, ale powien się raczej nazywać pakietem praw człowieka tak po przeczytaniu artykułu (#!$%@? od stanowiska co do rozdawnictwa). W artykule mamy:

Państwo musi zagwarantować edukację seksualną, musi zagwarantować bezpłatny dostęp do antykoncepcji, państwo musi wreszcie umożliwić dostęp bez recepty do antykoncepcji awaryjnej, państwo musi finansować badania prenatalne -
@norivtoset: Tak. Wolałbym być kobietą. Gorzej od mężczyzn - i to trzeba przyznać - mają osoby trans płciowe, więc faktycznie nie chciał bym być kobietą trans. Natomiast urodzić się biologiczną kobietą w tym kraju to naprawdę jak wygrać w totka.

Polskie prawo zakazuje kobietom i mężczyznom podnosić tej samej wagi ciężarów w pracy fizycznej, więc co wynika z tego kobiety są kierowane zwykle do lżejszych prac i naprawdę bardzo rzadko wykonują
@Networks_PowerCat: @poprostuzyj: To są, poza edukacją seksualną, problemy którymi są głównie zainteresowane kobiety. Pomimo tego, że dotykają par. Może jednak zamiast tego damy inny na którym skorzystają wszyscy - podniesienie jakości opieki psychiatrycznej, albo zrównanie wieku emerytalnego? Może dodamy do tego programu obowiązkowe badania dna żeby potwierdzić ojcostwo?