Wpis z mikrobloga

Mirki z #alfaromeo szukam dla siebie właśnie tej marki, nie chce być kolejnym typem z audi/BMW/vw :v najbardziej podoba mi się alfa gt - jeździ tym ktoś? Ile trzeba dac za sensowny egzemplarz? Czy jedyny słuszny silnik to 1.9 jtd? Czekam co sensownego macie do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
@arcypatelniagrozy: wytłumacze Ci bo widze, że nie rozumiesz. Ciasto pisał, że jedynym słusznym silnikiem jest 3.2. A ja mu odpisałem, żeby znalazł 3.2 w takim budżecie i w domyśle było, że nie znajdzie więc trzeba brać inny silnik
@Vakhar: W skrócie: trzeba zadbać o zawieszenie, sprawdzić jaki stan rudej, sprawdzić elektrykę.
3.2 Busso to rarytasek, ale jak nie masz dużego budżetu, to odpuść ten motor i bierz 1.9 i chipuj.

A może Brera? Brera jest już na trwalszej bazie, tej samej co 159.
@maloj: Dzieki za normalny komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli chodzi o budżet, to myslalem do 15k wiec 3.2 i Brera niestety odpada, chociaż może dozbieram i również zwrócę na nią uwage bo wyglada jeszcze lepiej :D
@Vakhar: to ja powiem tak: obawiam się że z takim budżetem ciezko będzie znaleźć egzemplarz, do którego NIE będzie trzeba dołożyć sporo w naprawach. Bo będzie to właśnie albo 147/GT, gdzie w zawieszenie trzeba inwestować regularnie, albo zajeżdżone 159/Brera. Możesz się zniechęcić do marki, a to nie o to chodzi w zabawie z AR.

ALE, jak masz budżet na ogarnięcie auta po zakupie, tak 5-10k w ciągu kwartału - pół roku,