Wpis z mikrobloga

#zdrowiemp0wer

Jem wlasnie obiad - ryz, brokuly, ananas i weganskie "mieso" (przechodze na diete roslinna, dla zdrowia i wedle zalecen lekarza)
Nie moge nawet zjesc 1/6 tego obiadu, tak chce mi sie wymiotowac jak to jem... czuje sie jakbym #!$%@? gowno z metalami ciezkimi.
Co za dramat... Z dnia na dzien jem coraz mniej i mniej bo wszystko smakuje jak "gowno" albo metale ciezkie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Problemy z sercem zniose.
Problemy neurologiczne ze wzrokiem zniose.
Szum w uszach zniose.
No ale by jedzenie zmakowalo jak najwieksze paskudzctwo i metale ciezkie to jest nie do wytrzymania... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#medycyna #szpital #covid19 #morfologia #pogotowie #cukrzyca #kardiologia #reumatologia #reumatoidalne #onkologia #nowotwory #okulista #okulistyka #covidoterapiaberecika #koronawirus #pytaniedoeksperta #pomocy #pomoc #niemcy #usa #sluzbazdrowia #neurologia #choroby #stanyzjednoczone #kanada #pomocy #pomoc #neurologia #zdrowie
  • 8
  • Odpowiedz
@gien: Tu nie chodzi o zapach, ale o smak, mam cos spieprzone ze smakiem...
I wszystko mi smakuje zle, inaczej, paskudnie...
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@zielona_kulka: Staram sie ograniczac do 0 gotowce, akurat teraz sie zdarzylo bo na szybko cos musialem zrobic. A takto tak jak mowisz, warzywa ryz kasze tofu itd.
A kontroli nad smakiem nie mam od paru tygodni bo czuje non-stop metaliczne i ochydne smaki i zapachy, nie mam pojecia co mi jest z tym... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nawet pysznego dzisiejszego obiadu nie zjadlem, tylko #!$%@? jakies 75%
  • Odpowiedz