Wpis z mikrobloga

Myślałem że ten bajzel z #it z Master/Slave nie wejdzie do takiej niszy jaką jest #mes / #fea a tu proszę :D
W najnowszej wersji softu #abaqus 2021 określenia na definicję kontaktu "Master / Slave" zostaną zastąpione "Main / Secondary".

https://www.3ds.com/products-services/simulia/products/abaqus/latest-release/

#cfd #inzynieria #pracbaza #cad #cae #studbaza #programowanie
Gavilar - Myślałem że ten bajzel z #it z Master/Slave nie wejdzie do takiej niszy jak...

źródło: comment_1613296511sAtscCNUascqvdO52kfrTD.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Czy stare dyski HDD które mam będę musiał zutylizować w walce o poprawność polityczną czy mogę je zatrzymać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MajsterTukan: uwaga, odpowiadam na pytanie:

Możesz je zatrzymać.

Serio nie ogarniam tej spiny. Słowo "niewolnik" jest negatywnie nacechowane emocjonalnie i źle się kojarzy bardzo wielu ludziom, skoro usunięcie go z terminologii sprawi że użycie softu będzie odrobinę mniej nieprzyjemne dla nietrywialnego odsetka twoich użytkowników -
  • Odpowiedz
@gatineau Nie przeszkadza mi używanie takich słów, mnie to nie obraża, określenia takie jak np. murzyn nie mają dla mnie negatywnego znaczenia, a w myśl takich reguł to Czarna Góra (Montenegro) i Nigeria też nie są poprawne politycznie. Nadużywanie empatii w tak prozaicznych sprawach nie przynosi niczego dobrego w myśl zasady "daj palec a wezmą całą rękę". To jak ktoś nazywa swój sklep, zakład również nie ma dla mnie żadnego znaczenia, byle
  • Odpowiedz