Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
  • 33
20 327 + 104 = 20 431

Fajna zimowa wycieczka w okolicach Grójca i w głównej mierze Chojnowskiego Parku. Podkusiło mnie pokolorować trochę mapę w tych rejonach bo było słabo. Ogólnie z wycieczki najbardziej zapamiętam skręcony palec u ręki niestety. Jadąc sobie mało uczęszczanym laskiem zaliczyłem nura przez kierownicę najeżdżając na dół przykryty cienkim lodem i śniegiem. Upadając skręciłem palec na jakiejś nierówności. I do tego był to palec środkowy, niestety. Nastawiłem sobie go i pojechałem dalej. Nie było to na szczęście jakieś poważne i bolesne skręcenie. Palec napuchł, ale mogę nim ruszać, więc spoko. Opisuję to teraz dość spokojnie, ale wtedy wystraszyłem się jak leżąc na glebie palec środkowy wskazywał wschód.
W wawie sytuacja tragiczna dla rowerzystów. Drogi rowerowe zasypane, a śnieg odgarniany z jezdni często jest zwalany właśnie na ścieżki. Lepiej mi się jeździło po małych miejscowościach podmiejskich niż w samej Warszawie. Że też Rafał pożałował tych 300k na odśnieżenie ścieżek. Dla budżetu dużego miasta do kwota porównywalna do moich trzech złotych wydanych na piwo, które pozwoliłem sobie wypić po trudnej wycieczce. Pozdrawiam!
Max square: 22x22
Max cluster: 923 [+66]
Total tiles: 10592 [+26]

#rowerowyrownik #kwadraty

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
K.....a - 20 327 + 104 = 20 431

Fajna zimowa wycieczka w okolicach Grójca i w główne...

źródło: comment_1613242335O8UBVp8SEbpa1e6WbyLRUB.jpg

Pobierz
  • 3
@bramborek: kojarzę miejsce. Idzie tam szlak rowerowy wzdłuż Jeziorki. Jadąc nim od strony Grójca wyjeżdża się z jakiś chaszczy i ni z gruchy ni pietruchy zamek! ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogólnie bardzo urokliwa okolica jak i cały szlak, chociaż nie polecał bym go się sztywno trzymać, jeśli ktoś preferuje jazdę na szosie.