Wpis z mikrobloga

@cwlmod: Niestety już nie te czasy. W ciągu kilku miesięcy wchodzi do salonów lift I30N i ceny będą startować z poziomu minimum 155k :(. Starałem się ostatnio poskładać coś sensownego w tym segmencie do 145k ale nie ma takiej opcji.
@Skurviduplo: no fajna sprawa i w ogóle. Ale naszła mnie refleksja a właściwie dwie. Co nas to obchodzi stary, że jakas anonimowa osoba kupuje auto? No #!$%@? kompletnie nic. Kolejna sprawa może się mylę ale jednak uważam, że gdybyś był zdolny sam zarobić na to auto to byś był na tyle ogarniety i dowartościowany żeby nie zalewać neta takimi wpisami.
@kamillo1493: Obecna generacja startuje od 152k ale sprzedawane są poniżej 140k. Zostały ostatnie 4 sztuki OTOMOTO

Poliftowy i30N będzie już lepszym samochodem od poprzedniej generacji, a tym bardziej od focusa ST. Tyle że na początku na pewno nie będzie dostępnych nowych i30N z dobrymi rabatami.
@Kano7: Jak cię nie obchodzi to po #!$%@? odpisujesz? Reszta twoich wywodów to zwykłe wylewanie żółci. Wciaż nowe auto dla przeciętnego polaka to często nieosiągalny cel w życiu, więc nie ma w tym nic złego że ktoś chce się pochwalić że kupuje fajne nowe auto.
@cwlmod: Poniżej 140k są same demówki - ta za 133k z ogłoszenia ma w podsumowaniu przebieg 5 km ale jak się wejdzie w ogłoszenie to nagle robi się ponad 400 ( ͡° ͜ʖ ͡°) - w związku z tym nie porównywałbym demo auta z rocznika 2020 z nowym Focusem MY2021.
@kamillo1493: To są ostatnie niedobitki z poprzedniej generacji. Za miesiąc wchodzi FL, a starego modelu nie produkują od czerwca zeszłego roku. Akurat w tym momencie trzeba chwilę zaczekać na nowego i30N ale takie auta nie kupuje się z konieczności więc warto zaczekać.

Poza tym wciąż są 2 egzemplarze nowe tyle że z finansowaniem hyundaia (które nie jest złe).

137k a 170k (o ile OP nie dostała rabatów) to przepaść. Przy poważnej
@cwlmod: A to żebyś mnie źle nie zrozumiał, ja też wybrałbym i30N zamiast Focusa bez dwóch zdań. Miałem przyjemność pojeździć i Nka jest świetna. Sam osobiście w tej cenie poszedłbym w Megi RS.
Co do rabatów w Fordzie to niestety prawda - ich polityka rabatowa nie obejmuje w ogóle modeli sportowych. Ostatnio zamawiałem Fiestę ST i po cięzkich bojach kontaktując się z połową salonów w kraju udało mi się urwać ~
@cwlmod: No jeśli dla Ciebie fakt, że anonimowa osoba kupuje losowe auto zasługuje na uwagę bo w Polsce mało się sprzedaje nowych auto to wielkie XD to może zainteresuje Cię również jestem po porannej toalecie i śniadaniu. Żeby chłop jeszcze zapowiedział recenzję jak na kanale ZacharOFF to super albo cokolwiek więcej napisał bo na rynku jest przecież kilka modeli hot hatchy więc dlaczego ten, ale tu nic. Jest to po prostu
A to żebyś mnie źle nie zrozumiał, ja też wybrałbym i30N zamiast Focusa bez dwóch zdań. Miałem przyjemność pojeździć i Nka jest świetna. Sam osobiście w tej cenie poszedłbym w Megi RS.


@kamillo1493: Hehe no to piątka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do niedawna hejtowałem mocno meganke ale w końcu ktoś mi sensownie odpisał co jest dobrego w tym aucie. Faktycznie wersja trophy, poza dźwiękiem i brak regulacji