Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszy, jak taka Sylwia po wyższej szkole robienia hałasu, która pracuje w HR i zarabia 4k brutto myśli, że każdy kto nie jest dyrektorem finansowym albo jakimś lekarzem jest poniżej jej poziomu xD.

Albo artykuły na stronach typu wysokieobcasy, które mówią, że hurr durr więcej kobiet ma wyższe wykształcenie niż mężczyzn i przez to nie mogą znaleźć partnera xD. Tylko, że mężczyźni skończyli jakąś matematykę czy inżynierię na polibudzie, a nie zarządzanie polem namiotowym na wyższej szkole gotowania na gazie.

#blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #studbaza #zwiazki
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Sahkez: nie trzeba mieć żadnego powodu. Jak sam widzisz pewnie ze swojego otoczenia, im ktoś jest bardziej pewny siebie i potrafi rozmawiać z ludźmi tym ma lepszą pracę, lepiej sobie radzi i ludzie są do tej osoby bardziej przychylni. Julka niech sobie pracuje jak chce i szuka sobie kogo chce, co cię to w ogóle obchodzi. Z tego co zauważyłam to nikt nie szanuje pracowników fizycznych, tak samo mężczyźni jak i
  • Odpowiedz
@chwila: nie według mnie więc bez takich odniesień bo nic takiego ja nie napisałem. Nie myl pewności siebie z poczuciem wyższości bo to dwie różne rzeczy. Można być skromnym ale pewnym siebie, można też być kimś mającym się za lepszego od innych z problemami z samooceną co zresztą z moich obserwacji często idzie w parze bo tacy ludzie odbijają sobie na "gorszych".
Taka zawyżona samoocena będzie zawsze negatywną cechą a u
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@derton778: możesz pisać różne słuszne rzeczy, p0lki i tak nie skumają, bo cokolwiek nie pasujące do ich światopoglądu to obraza majeststu i szowinis, komunis, faszys, jak tam akurat Ci do nazwy pasuje.
A praca choćby na zwykłej budowie (nie mówię o fizycznej #!$%@? na Łopacie tylko czymś bardziej zaawansowanym, typu obsługa jakieś maszyny czy bycie elektrykiem) to dla takiej cizi czarna magia i poziom, jakiego taka miszczyni zarządzania simsami nigdy nie
  • Odpowiedz
Więcej mężczyzn jest w polityce/jest profesorami/jest w 100 najbogatszych Polaków - faszyzm, szklany sufit, dyskryminacja, potrzebny suwak i parytety

Więcej kobiet ma magistra- widocznie kobiety są sumienne, dojrzałe, ciężko pracują i w ogóle są mądre oraz bystre
  • Odpowiedz
no właśnie, a ciekawe co robią chłopcy na psychologii xD


@rozowatoxa: uczą się czarować Karyny na pejsbuku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
QBA__ - > no właśnie, a ciekawe co robią chłopcy na psychologii xD

@rozowatoxa: uc...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sahkez: idioci są wszędzie. To, że ty kogoś tak odbierasz, nie znaczy, że większość tak odbiera tę osobę. A nawet gdyby to i tak ma swoje kółko adoracji. Moim zdaniem po prostu nawet zawyżona samoocena wyjdzie komuś na lepsze niż odwrotnie. Czy to jest negatywna cecha? To już zależy jaki charakter ma dana osoba i jak wykorzystuje swoją pewność siebie. Nie ma znaczenia dlaczego ktoś jest pewny siebie, czy ma w
  • Odpowiedz
@chwila Dalej nie rozumiesz skoro dla Ciebie pewność siebie = zuchwalstwo/zawyżona samoocena/pyszałkowatość/poczucie wyższości/zwał jak zwał.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: te mniemanie o sobie korpopanien tez wynika z prania mózgu jakie jest w takich firmach fundowane. Chyba ma to służyć temu, żeby ta praca im lżejsza była. Kislem srogo jak czytałem różne korpomaile o tym jakim to zaszczytem i wyróżnieniem jest klepanie exceli za 4k brutto
  • Odpowiedz
@derton778: ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż mi się przypomniała taka historia. Babka z jakiegoś HR czy innych kadr wyprosiła typa z biura na cieciówkę, bo tam sie czeka az zostanie się wezwanym, clue jest takie, że typ był ich strategicznym kontrahentem i sobie czekał na właściciela
  • Odpowiedz
Zawsze mnie śmieszy, jak taka Sylwia po wyższej szkole robienia hałasu, która pracuje w HR i zarabia 4k brutto myśli, że każdy kto nie jest dyrektorem finansowym albo jakimś lekarzem jest poniżej jej poziomu xD.

Albo artykuły na stronach typu wysokieobcasy, które mówią, że hurr durr więcej kobiet ma wyższe wykształcenie niż mężczyzn i przez to nie mogą znaleźć partnera xD. Tylko, że mężczyźni skończyli jakąś matematykę czy inżynierię na polibudzie, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sahkez: rozumiem, ale ty nie rozumiesz. Dla ciebie to może być zuchwalstwo, ale dla większości ludzi będzie to fajna osoba. Chodzi o ogólny odbiór takiej osoby, a nie ty co sobie mylisz o jakiś laskach, które by na ciebie nawet nie splunęły.
  • Odpowiedz