Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki. Jedną z gałęzi mojej działalności są stoiska z oscypkami. W październiku jak pisiory zamkneły gastronomię, trochę mi było żal wyrzucać towaru który kupiłem, więc oscypki zamrozilem, wiem co teraz myślicie. Nigdy tego nie robiłem i nie robię, ale serio człowiek nie wiedział co zrobić z taką masa serów. Towaru miałem w opór, umowy podpisane, miejsca handlowe zaklepane, opłacone a tu jeb. Zakaz handlu.
I tak sie mroziły w tych zamrażarkach, a ja rozdawałem komu mogłem, bo żal wyrzucić. Zostało mi na dzień dzisiejszy około 500 sztuk oscypków wędzonych małych. Nadal uważam że żal wypierdzielic do śmietnika, dlatego jeżeli ktoś chce, nie wiem dla jakiś zwierząt, może #kury ? czy coś to dajcie znać. Chętnie oddam.
Dla zasięgu daje #rozdajo i województwo #slask #katowice #sosnowiec
Oscypki wedzone, pakowane próżniowo po 25/50 sztuk. W warunkach chłodniczych były trzymane max 5 dni, potem dzięki pisorkom włożone do zamrażarki -30 stopni do dzisiaj.
A żeby nie było, wszyscy których dałem, mówili że są spoko, tylko się trochę kruszą.
  • 139
@patryk747 Jak są jadalne dla ludzi po takim okresie mrożenia, to chętnie przyjmę jakąś część. Jestem z okolic Kato, więc mam blisko. Tylko musisz mi cumplu powiedzieć, czy tym osobom, którym dałeś to było dla nich czy dla ich zwierząt? Bo nie chcialbym mieć oscypkowej rewolucji żołądkowej, a że lubię oscypki to mogę ich zjeść sporo ( ͡º ͜ʖ͡º)