Wpis z mikrobloga

"Kompromis aborcyjny"? #!$%@?, a nie kompromis. Prawo, które obowiązywało dotychczas, było bardzo radykalne. Teraz jest po prostu trochę bardziej radykalne. Jak słusznie zauważył najlepszy.czas (insta), od ustanowienia "kompromisu" mówi się o nim jako o czymś "pośrodku". W tym dyskursie skrajności to:
- całkowity zakaz aborcji
vs
- prawo do aborcji w każdej sytuacji.
To jest ogromny błąd w rozumowaniu. PRAWDZIWE SKRAJNOŚCI TO: CAŁKOWITY ZAKAZ ABORCJI VS NAKAZ USUNIĘCIA CIĄŻY. To jest skrajność!! Polityka jednego dziecka w Chinach - to było skrajne rozwiązanie! A nie danie kobiecie możliwości zdecydowania, czy chce być w ciąży. Załączam bardzo sugestywną ilustrację również autorstwa najlepszy.czas (insta).
#aborcja #ciaza
anecia889 - "Kompromis aborcyjny"? #!$%@?, a nie kompromis. Prawo, które obowiązywało...

źródło: comment_1612725856xn5gcdnUbBW5WLJniBFEVE.jpg

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
@Furiat: Aj, jest, odwołanie do tej dzeicinnie rozumianej tolerancji xD

Haha, nie byłeś nigdy z dziewczyną, więc nie wiesz, co to znaczy 3 dni patrzeć jak się zwija z bólu. Cóż, Sebo-spierdy tak mają. Wyjaśnij mi, jak się zapoznałeś z tym, jak działają tabletki hormonalne, kiedy ty nie wiesz, że kobietom pomagają na arcybolesne menstruacje? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD W #!$%@? się naczytałeś. Powinieneś teraz pójść do tej swojej zmyślonej dziewczyny i ją wypytać,
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: miałem ciebie za mądrzejszego jak jesteś. Pouczać mnie bedzie osoba przesiąknięta tak bardzo ideologia ze nawet ustawia polityczny awatar na portalu z gownomemami xD. Nie masz takiego zdania jak moje xD ? Ahaha nie ruchasz i niemasz dziewczyny. Inaczej byś miał takie zdanie jak moje xDddd. Taka zagwostke mam tobie na dzisiaj. To jak sie katole rozmnażają i dlaczego to oni maja więcej dzieci od lewaków xD. Przecież z ich
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: [http://www.neurocentrum.pl/dcten/wp-content/uploads/Gałuszka_g1-3.pdf](http://www.neurocentrum.pl/dcten/wp-content/uploads/Gałuszka_g1-3.pdf)
Nie wiem po co to robię xD. Obstawiam ze taki menel jak ty odpisze ze autorytety naukowe z uniwersytetów sie mylą a ja to nigdy nie ruchalem. Nie mniej jak masz chociaż 7 iq i przeczytasz pierwsza stronę to zakuje ¯\(ツ)/¯. Mam nadzieje ze wszystkie Seby czytają takie rzeczy skoro ja tak.
  • Odpowiedz
@Furiat: Ten raport nie ma nic wspólnego z WHO, gdzie te dowody z WHO? xD

"Hormonalne środki antykoncepcyjne to najskuteczniejsza z dostępnych metod,
dająca prawie 100% pewności. Jednakże, jak każda substancja chemiczna o działania farmakologicznym, poza oczekiwanymi efektami, niesie za sobą pewne niepożądane działania. Nie istnieje bowiem środek idealny."

To samo napisałem dużo wyżej. To indywidualna decyzja kobiety, a nie twoja w dodatku. Te tabletki nie są w żaden sposób niszczące,
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: poczytaj od 17 strony. Poza tym nie polemizuje z tym ze są najskuteczniejsza metoda antykoncepcji bo to jest prawda. Widzisz jakie to proste ? Za to lobbowania teoria lecznicza tabletek jest mega naciągana. To banał. Mój znajomy ma bolerioze i w związku z tym przyjmuje silne leki sterydowe które robią spustoszenie w jego organizmie. Finalnie w jego przypadku jest to mniejsze zło i mu pomoże. Pytanie jak taki lek ma
  • Odpowiedz
@Furiat: Caly raport dazylem przejrzec i nie rozumiem, co ma byc od 17 strony. Widze, ze dlugie posty cie przerastaja.

"Oprócz zapobiegania ciąży zmniejszają ryzyko raka endometrium, jajników, a także zapalenia narządów rodnych. Są wygodne w użytkowaniu, a ich przyjmowanie można przerwać w dowolnym momencie. Kobiety stosujące tabletki antykoncepcyjne chwalą tę metodę za zmniejszenie bólu miesiączkowego oraz intensywności krwawień."

Dowied sie chlopie serio od swojej zmyslonej dziewczyny (czyli google) po co
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela:

Wzięciem odpowiedzialności za niechcianą ciążę jest jej usunięcie.


Nie jest, to gówniarska ucieczka kosztem cudzego życia.

Wyższym dobrem jest tutaj dobro tego dziecka, argument który dla wszystkich przeciwników aborcji w tym wątku jest niewidzialny i unikają go jak ognia. Skuysyństwem jest zmuszanie kobiet do rodzenia niechcianych dzieci, i co za tym idzie zmuszanie tych dzieci do dorastania i życia w rodzinach które ich nie chcą, tak samo z dorastaniem tych
  • Odpowiedz
@Deszczowski:

Gówniarskie to jest wierzenie w duszki i gusła i na ich podstawie narzucanie innym swojej woli i wymyślonej moralności. Gówniarskie jest także(a może przede wszystkim) stosowanie żenującej techniki szokowania personifikując płody, i pisząc bzdury o mordowaniu dzieci. Płód jest płodem i choćbyś nie wiem ile razy napisał głupoty o mordowaniu dzieci w kontekście aborcji i choćbyś przytoczył setki szurskich artykułów, to prawda jest jaka jest. Płód to płód a nie
  • Odpowiedz
aborcję często się przeprowadza rzeczywiście wtedy, gdy metody antykoncepcji zawiodą (z dowolnego powodu). płód nie jest żadną istotą, nie dotyczą go pojęcia typu "śmierć"


@anecia889: No to można stosować podwójną antykoncepcję, jaki problem? Jest też wazektomia. Dlaczego tak nie walczysz o legalne podwiązanie jajowodów? Płód nie jest istotą. Skądś znamy to odczłowieczanie.
  • Odpowiedz