Wpis z mikrobloga

@bartekfux: duużo zależy od lokalizacji. Widziałam działki powyżej 1000 metrów w gorzej skomunikowanej części Wawra. A były i droższe mające po 500 metrów :D my byśmy najbardziej chcieli okolice Borkowa. No ale Aleksandrów jest bardziej atrakcyjny cenowo... na razie się rozglądamy
@daox: pisał do 800k ale pewnie znajdą coś za 300k czyli 150k od pary + budowa domu 500k(??), za tę cenę dostaniesz 3-pokoje na woli albo i nie więc w sumie to taki domek to raczej fajniejsza opcja
@daox: za 800k to może byśmy mieli mieszkanie z wtórnego z 3 pokojami w miarę ok lokalizacji do remontu xD no ale faktycznie nie mamy jakiegoś szalonego budżetu. jak pisze @BajerOp: działki są całkiem drogie :(
@daox: Chcieliśmy około 70 metrów na Ursynowie. Z windą, nie na parterze i szczerze mówiąc ciężko znaleźć coś w dobrej cenie. Zwykle liczą sobie powyżej 9k za metr i to w mieszkaniach, które potrzebują remontu
@Lorenzo_von_Matterhorn: to prawda, jest taka szansa, że to potrwa dłużej niż planujemy ale myślę, że jest to coś do ogarnięcia. Na szczęście inna para ma architekta w rodzinie i ekipę budowlaną, z którą ten architekt współpracuje, więc mam nadzieję, że nie będzie przypału
@daox: nie przestajemy szukać. Tylko widzimy ile nasi znajomi wydają na mieszkania i te kwoty bolą. 10500 z metra + potem remont łącznie ze zdjęciem podłogi to