Wpis z mikrobloga

Hej, jak tam zrzutka na #pieklomezczyzn ? Uzbieraliscie 4 koła i co dalej? Bo o autorze słuch zaginął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #protest #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Przy okazji pytanie - czemu przypomina wam się że jesteście dyskryminowani akurat zawsze wtedy gdy na sile przybiera strajk kobiet? Kiedy jest cisza i moglibyście rzeczywiście zaistnieć to wy też się chowacie. Ciężko w tej sytuacji nie pokusić się o stwierdzenie że #pieklomezczyzn to pretekst do odwrócenia uwagi lub jakiś rządowy pomysł na podzielenie społeczeństwa #60groszyzawpis
  • 82
@Kowixx czemu przypomina wam się że jesteście dyskryminowani akurat zawsze wtedy gdy na sile przybiera strajk kobiet?
Czemu to cię dziwi do cholery? To jest dziwne jeśli jednemu psu byś rzucała mięso, kości i rzeczy które psy chcą jeść, a drugiemu jakąś gówno karmę przypominającą piach. To ten drugi próbowałby wyjadać z miski pierwszego kiedy ten je?
Chyba nie.
Głupotą jest mówienie o problemach mężczyzn, tylko w momentach gdy kobiet walczą o
@Kowixx też już o to pytałam i była cisza. A jak pisałam pod tamtym znaleziskiem, że zgłaszam to gówno bo ewidentne oszustwo (niezweryfikowana zrzutka i jego strona była robiona tego samego dnia co znalezisko, a upierał się ze działa już od jakiegoś czasu) to dostałam minusy.
#!$%@? kiedy chce się pomóc przegrywaom to tylko się od nich obrywa. Nie warto.