Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kapitalis: Jeszcze bierze socjal bo postojowe to nic innego jak zasiłek dla tymczasowo bezrobotnego XD ja p******e, życie pisze najlepsze scenariusze


@szwedes: Wlasnie. Inzynierem w elektrowni to nie jest ani w orlenie. Zwykly urzedas lub jakis niedobitek po panstwowce
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: nawet jak zarabia, to po to, żeby wykupić reklamy w pisowskich mediach ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc pośrednio, to albo kuc żyje i żre za moje, albo pracuje na to, żeby pisowska klika żyła i żarła za moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Wait a sec. Przecież on był jednym z większych fanbojów Trumpa, ciekawe czy potrafił połączyć fakty, że w takiej wolnorynkowej Ameryce nie byłoby żadnego postojowego, po prostu wyleciałby na bruk.
  • Odpowiedz
  • 1
@cyberchosnek: nawet jak zarabia, to po to, żeby wykupić reklamy w pisowskich mediach ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc pośrednio, to albo kuc żyje i żre za moje, albo pracuje na to, żeby pisowska klika żyła i żarła za moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wkrk: Kuc jest smierdzacym leniem i nieudacznikiem. A bronia go podobne kuce ze slacka jakies spluczki, bastiaty
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Tj. dylemat czy stać po przeciwnych stronach barykady z wrogiem czy próbować go zmienić od środka. Możliwe że bycie wolnościowcem w instytucjach ma większy wpływ na zliberalizowanie jego postawy niż gdyby wolnościowiec miał na niego wpływać z zewnątrz, dlatego bym tak szybko nie osądzał @LibertyPrime
  • Odpowiedz