Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kapitalis pracownikiem rządzących to możesz na jakimś wysokim stanowisku. Jak jest na postojowym to znaczy że raczej nie jest zwykłym urzędasem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Myślisz że w spółkach skarbu państwa to płacą za nic? Bo trochę ten wpis tak sugeruje, i niby dlaczego to miałby być obrazą dla kogoś?


@RobotKuchenny9000: Bywa, że płacą za nic https://www.bankier.pl/wiadomosc/Atomowe-zarobki-w-nieistniejacej-elektrowni-3351336.html

Ja nie sugeruję, że nie wykonuje jakiejś pracy natomiast to kuriozum być pierwszym orędownikiem prywatyzacji w Internecie, a w rzeczywistości zasilać urząd lub jakąś spółkę państwową. Nie żyjemy w Korei Północnej (jeszcze), że nie ma wyboru.
  • Odpowiedz
pracownikiem rządzących to możesz na jakimś wysokim stanowisku. Jak jest na postojowym to znaczy że raczej nie jest zwykłym urzędasem ¯\(ツ)/¯


@roszej: Równie dobrze może być kuchcikiem w państwowym holdingu hotelowym.
  • Odpowiedz
Znając LibertyPrime będzie wykonywał fikołek żeby wytłumaczyć to jako tymczasowe działanie ośmieszające socjalizm.


@knur3000: wystarczy zajrzeć do znaleziska, korwinisci dotychczas postulujący prywatyzacje czego się da i zwolnienie większości (jeśli nie wszystkich) urzędników dwoją się i troją żeby pokazać jaka to praca urzędnicza jest ważna.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapitalis: Jak już tak lustrujesz innych to może pochwal się gdzie ty pracujesz albo jaką firmę prowadzisz ultra kapitalisto.


@kniaz_jarema: nikogo nie lustruję, nie śledzę tego osobnika. Na screen natknąłem się w komentarzu koroluka. A co do mnie to powiem tylko, że trzymam się z daleka od państwowych i nie narzekam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapitalis: państwowa firma to np. Orlen, co jest sprzecznego z wolnym rynkiem w pracy w takim Orlenie. A oburzenie, że górnicy otrzymują 100% postojowego jest zasadne
  • Odpowiedz
to kuriozum być pierwszym orędownikiem prywatyzacji w Internecie, a w rzeczywistości zasilać urząd lub jakąś spółkę państwową


@Kapitalis: a Ron Swanson? zniszczenie państwa od środka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz