Wpis z mikrobloga

Dzisiaj z chłopakiem odebraliśmy klucze do naszego pierwszego domu.
Po paru miesiącach oczekiwania na koniec budowy w końcu możemy się przenosić ()

Mordka mi się cieszy w sumie i #chwalesie bo rodzice mówili, że nic mi się w życiu nie uda.
Wiem, że ten dom to nic specjalnego jak na wykopowe standardy, ale mam tylko 24 lat więc cieszę się, że mam już coś swojego ʕʔ

#uk #nieruchomosci #dom #mamopatrz
Amiioy - Dzisiaj z chłopakiem odebraliśmy klucze do naszego pierwszego domu.
Po paru...

źródło: comment_1611855080bK0ilrfKFlj1VGdJiy5WZW.jpg

Pobierz
  • 207
@tomkkoo: Tak tutaj robią. Można było dopłacić żeby zrobili pokoje i korytarze wykładziną (nie skorzystaliśmy). Kuchni nie robią i trzeba zrobić samemu.
Wszystko muszą zrobić jak w projekcie i np jak się ich poprosiło o nie składanie kuchni (chciałam mieć podłogi pod szafkami) to powiedzieli, że muszą ją złożyć i nie mają nic do gadania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motoinzyniere: pewnie niskie bo dla banku wygladaj jakby mieli ltv 25% jesli wzieli 20% z htb

@Amiioy: graty, zazdroszcze opcji help to buy mnie niestety rodzinka udupczyła i nie moge skorzystac wiec ciułamy z rozowym na wklad ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adriano30: Lipa straszna w takim razie. Zawsze można by było pomyśleć żeby może na różowa tylko wziąć jeżeli ma dobry credyt score i potem przepisać na Ciebie też (jezeli sobie aż tak ufacie bo w sumie ryzykowna sprawa)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amiioy: niestety z obu stron jestesmy uwiązani plus rozowy nie dostalby takiego kredytu jak ceny nieruchomosci u mnie. W koncu sie uzbiera mysle ze w tym roku juz cos kupimy, w kazdym razie gratuluje Wam sukcesu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Budo: łączę się w bólu, my mieliśmy opcję na equity loan ale teściu umarł, pojechaliśmy na pogrzeb po powrocie chaty które mieliśmy oglądać już zarezerwowane... (,) kolejne domy zbyt późno oddane i już się nie zalapiemy jako ze teoretycznie nie jestesmy first time buyers (mimo ze jestesmy)