Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM to posłuchaj tego. Konsola zamówiona 21 stycznia, przyszła 22. Gry i pada wysłali osobno, odebrane w poniedziałek i zwrot ogarnięty tego samego dnia z wysyłką we wtorek. Dziś odebrali, dostałem maila ze sprawdzają czy nie uszkodzone i patrzę teraz że mam zwrócić jeszcze pada bo inaczej odeślą mi gry XDDDDDDDDDD gry i pad też były na osobnej fakturze. Ja już nie wiem co tam się dzieje
  • Odpowiedz
@LaFleur: nawet bym się chyba nie zająknął xD Napisz, że jest to niezgodne z przysługującym Ci prawem do zwrotu w ciągu 14-tu dni i ich interpretacja jest nieprawidłowa - jeśli chcieliby powoływać się na zestaw to na fakturze wszystko powinno być jako jedna pozycja. W tym wypadku jedyną przesłanką ku temu, że jest to zestaw są znaki "+" w tytule strony sprzedaży na ich stronie i nie jest to raczej wystarczające
  • Odpowiedz
Napisz, że jest to niezgodne z przysługującym Ci prawem do zwrotu w ciągu 14-tu dni i ich interpretacja jest nieprawidłowa


@bartush: @RoundStic: o czym sami piszą w swoim mailu:

Prawo odstąpienia od umowy

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od
  • Odpowiedz