Wpis z mikrobloga

Mirasy, jest duża #!$%@? z Neonetem. Zamówienia od 26.01 do 31.01 nie mogą być zwracane nawet jeśli są rozbite. Neonet wysyła regulamin w którym jest pkt.

W przypadku skorzystania przez Uczestnika z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zakupionego
Produktu Promocyjnego, Uczestnik Promocji zobowiązany jest do zwrotu towaru
pełnowartościowego, czyli wszystkich produktów z zestawu, wskazanego w Załączniku nr.1.
A w załączniku cały zestaw.
#ps5 #neonet
  • 102
  • Odpowiedz
@Mazurskimazur: ciekawe bo ja nigdzie nie widziałem, że muszę ten punkt regulaminu zaakceptować i nie widzę nigdzie na stronie odwołania do tego, więc wydaje mi się, że to jakiś pic. Jeszcze plik stworzony kilka godzin przed promocją na ostatnią chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartush: ale ja z tego linku nie kupowałem i tego nie akceptowałem. Wpadłem z linku na wykopie bezpośrednio do produktu i zakupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Regulamin trzeba zaakceptować, a nie pokazać, że coś jest.
  • Odpowiedz
@mariusz531: masa błędów w regulaminie jest...już nie mówię, że tego regulaminu nie akceptował, a produkty nie były w żadnych promocyjnych cenach. Ja będę zwracał gry. Pobawię się z nimi w kotka i myszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz