Wpis z mikrobloga

Przed chwilą otrzymałem to info z USA. Od zaprzyjaźnionego znajomego. Osądźcie sami ,-czy taki scenariusz jest możliwy?

Jeszcze tylko tydzień tej korporacyjnej USA. 31 Stycznia ma być dniem uwolnienia od zniewolenia ludzkości przez mafie Kabal - Masoni - Jezuici - Watykan. Trump ogłosił bankructwo USA w listopadzie a akt Insurekcji czyli powstańczy 19 Stycznia i w tym też dniu odbył się wielki desant wojsk do DC. Będzie Republika Ameryki Północnej ze stolica w Reno. Nadchodzą wielkie zmiany na wszystkich szczeblach. Czekaja nas dni ujawnienia wszystkich manipulacji rządowych, WHO, ONZ. Nastanie era dobrobytu. Jak wiesz nad Kapitolem nie ma flagi a to oznacza , że jest to wojskowy nadzór i akt powstańczy. Wojskowi odwracają się tyłem do prezydenta. W DC stacjonuje już 65 tysięcy Gwardii Narodowej. 7 tysięcy aresztowań w samym Kapitolu, przygotowanych jest 280 tysięcy w USA a będzie zaaresztowanych ponad pół miliona. Aresztowań będzie na całym świecie kilka milionów. Za Bidenem chodzi chińczyk który go pilnuje. Biden nie ma nadzoru nad wojskiem. W ciągu paru tygodni będzie się bardzo dużo działo. Dobrze, ze mam zapasy żywności i wody bo może być wielka panika ludności. To tyle w wielkim skrócie.

#usa #gruparatowaniapoziomu #pytanie #trump
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neumann: Według astrologów ery te mają związek z duchowym rozwojem ludzkości. W obecnych czasach kończy się Era Ryb, a zaczyna Era Wodnika[2].

Termin Era Wodnika został rozpropagowany przez ruch New Age, oba terminy są używane często zamiennie[3]. W niektórych odłamach New Age ma charakter millenarystyczny i jest zapowiedzią Ery Wodnika, która ma być początkiem złotego wieku pełnego obfitości i wzajemnego zrozumienia. Według tych poglądów Era Wodnika będzie okresem głębokich przemian społecznych,