Wpis z mikrobloga

#fotel #markus #ikea #meble #pracazdalna

Przed chwilą złożyłem swojego markusa i zauważyłem irytującą mnie rzecz. A raczej poczułem. Jak siedzę głęboko w krześle, to wbija mi się w tyłek metalowa część od jego mocowania. Też tak macie? Dopiero co sprzedałem swój gówniany, gamingowy fotel (trzeba było posłuchać, jak wszyscy odradzali), kupiłem prawie że świętego graala budżetowych foteli, a tu taki bubel. No wkur# mnie to teraz okrutnie, gdy już to odkryłem. W sklepie jak testowałem, to tego nie zauważyłem. Nie wiem, może z moim modelem jest coś nie tak, na co liczę, bo kurde oprócz tego, to jest bardzo spoko.:v
Pobierz Burkpurk - #fotel #markus #ikea #meble #pracazdalna 

Przed chwilą złożyłem swojego...
źródło: comment_1611416001XZ1jMyr5UzeZ5qFRaO26Ir.jpg
  • 6
@Burkpurk: gdy o tym napisałeś to jestem w stanie usiąść tak żeby to poczuć ale na pewno nie jest to komfortowa pozycja. Gdy siedzę normalnie i głęboko to nic nie czuję. Mam 198cm także może za duży jestem żeby aż tak bardzo się wsunąć jak Ty.
@Burkpurk jak masz to siedzisko i śruby od spodu to otwór na sruby jest wydłużony, można siedzisko zamontować bliżej lub trochę dalej od oparcia (jest z pół do centymetra miejsca na manewry). Pobaw się tym, mi się udało ustawić tak że nic już nie przeszkadza.