Wpis z mikrobloga

Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kurdelebele - za mną naprawdę długa noc. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się.. aż takiego zainteresowania. Chwilkę przed godziną 18 wrzucę na #wykop link do Stream.

Jaki jest plan?

1. Startujemy ze streamem o godzinie 18:00
2. W międzyczasie wytłumaczę.. dlaczego napiszę to w PHP, HTML I jQuery ( Bez żadnego frameworka dla php i css typu: boostarpy, zendy, laravele, symphony itd ) Tak jak wspominałem - nie możemy być gorsi ( _)
3. O Godzinie 19:00 rozpoczniemy pracę nad naszym Fejsikiem.
4. Opublikujemy naszego "potworka" po 48 godzinach. Nie będzie on odchodził poziomem wykonania od waszej nowej ulubionej sieci społecznościowej.
5. Rozpoczniemy szaloną olimpiadę upośledzonych Polskich Facebooków.
6. Zobaczymy - Komu pierwszemu uda się doprowadzić swój portal do ładu i składu - pamiętajcie, że ja jestem sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7. Co będzie dalej.. to już wy zadecydujecie :D

Przypominam, ze portal i będzie można zobaczyć pod adresem www.xepo.pl
Do zobaczenia!

#xepo #albicla #programowanie #programista15k #heheszki #gownowpis
d.....0 - Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kurdelebele - za mną naprawdę długa noc. Muszę p...

źródło: comment_1611313466z0Bc6gvuUIXku6GPYZaPLp.jpg

Pobierz
  • 48
@drago110: czemu nie chcesz używać bibliotek jakiś, przecież z bootstrapem czy inną bazą będzie od razu to jakoś wyglądało, łatwiejsze w ostylowaniu potem, i możesz od razu robić layout z dostępnych opcji, nie musisz ich najpierw sam kodować. Przy ograniczonym czasie właśnie imo trzeba mieć takie bazowe biblioteki (oczywiście takie max kilka solidnych które mają uzasadnienie, a nie tysiąc zewnętrznych bibliotek inna do każdej pierdoły)
@Kien: Mieliśmy iść tą samą ścieżka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc tworzymy najpierw brzydkie kaczątko z okolic roku 2000 ubrane w ładny template - które z czasem stanie się łabędziem ( ͡º ͜ʖ͡º) Aby wytłumaczyć jak frameworki ułatwiają pracę - muszę najpierw pokazać co się dzieje kiedy ich nie używamy. Więc zaczniemy od haseł kodowanych w MD5. Jeśli będziecie mieli czas i
@Moon_Dancer: ale co ma wspólnego bootstrap z wyglądem strony :P chyba że ktoś wziął czystego BS i go nie ostylował. Oczywiście miałem na myśli użycie BS w celu ułatwienia pisania CSS/JS bo masz wszystkie potrzebne siatki i komponenty gotowe i działające i tylko je musisz zrobić ładne, a nie musisz pisać od zera.