Wpis z mikrobloga

@Lenaya: morele wysyła do Polski, możesz zamówić nawet złożenie i przyjdzie cały. W UK ciężko tak części złapać, najlepiej patrzeć Amazon i currys pc. Sam to przerabiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lenaya: jeśli chcesz mieć najlepszą cenę to nie kupuj wszystkiego w jednym miejscu, ja zamawiałem części z CCL, Scan, Currys i Amazona, a czasem nawet bezpośrednio od producentów
z takich większych to jest jeszcze overclockers i awd-it
@Lenaya: uuu, to lipa. Chyba że masz kogoś kto ci wyjmie z tego grafikę i wyśle oddzielnie z PL (dobrze zabezpieczona paczka + ubezpieczenie na paczkę, ja płaciłem ze 100ziko za wszystko). Czasem to jest gra warta świeczki, bo ceny w Polsce potrafią być dużo niższe. Też zależy co zamierzasz kupować
@Lenaya: teraz też ogólnie cenowo średnio się opłaca, warto by było poczekać chociaż z miesiąc. Ja bym na Amazonie/scannerze i currysie kupował rzeczy na promocjach powoli (HotUKDeals.co.uk polecam) i coś składał. Jak byś chciała żeby coś doradzić to pisz śmiało na priv

@Heady1991: problem w tym, że jak wrzucisz do walizki to oni też nimi rzucają na lotnisku. Chyba że samochodem macie zamiar jechać to spoko. Tylko do maja długo,