Wpis z mikrobloga

Orientujecie się, gdzie mogę znaleźć tego typu sukienki albo w jaki sposób ich szukać? Zakochałam się w takich fasonach, a w sklepach internetowych znajduję głównie krótkie i koronkowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wolałabym też nie zamawiać z zagranicy.

#modadamska #mirabelkopomusz #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1611105559JIubgh7BUqs7aYk30K6Kuf.jpg
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Niekumaty_: niby tak, ale nie do końca. Większość jest tak uszyta, że np. dla mnie są w talii za luźne. A mniejszy rozmiar będzie za krótki/za ciasny w cyckach.
Takie kiecki dobrze wyglądają tylko na zdjęciach ze sklepu - najlepiej uszyć sobie na wymiar albo kupić większy rozmiar i poprawić u krawcowej. Bo patrzysz w tabelę rozmiarów, a tam niecałe 20 cm różnicy między talią a biustem, to o czym my
@kostniczka najlepiej jak przychodzi sukienka, w talii odstaje dobre parę centymetrów, przyglądasz się potem zdjęciom modelki a tam widać że najprawdopodobniej jest upięta z tyłu żeby nie odstawała ()

Może większość jednak nie ma tak dobrze zarysowanej talii, albo projektują kretyni, inne rozwiązania mi nie przychodzą do głowy.

@addendum jeśli nie zależy Ci bardzo na czasie to polecam zaryzykować z Azji, niektóre fasony ciężko znaleźć gdzieś indziej. Cena
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hitherto: jest też opcja, że talii nie zrobią mniejszej, bo wtedy zakładając sukienkę nie przeciśniesz jej przez biodra albo piersi. W końcu musisz ją jakoś założyć i miejsce talii w sukience musi się przecisnąć przez biodra jeśli zakładasz od dołu lub przez piersi jeśli zakładasz przez głowę.

No, chyba, że ma zamek, gumkę albo gorset, którym się ściskasz, ale nie każda sukienka posiada takie wstawki.
@addendum w Katowicach jest parę takich butików przy centrum. Może w innych miastach też są takie sklepy. W ogóle fajnie bo taka sukienka w takim sklepie kosztuje już od 250 zeta (czyli tyle ile w takiej zarze) a babki ci przynoszą herbatę do przymierzalni xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ahculk: rok temu zamówiłam dokładnie tą asosową, długo na nią chorowałam - po przymierzeniu czar prysł i zwróciłam do sklepu () bardzo niefortunnie się układała, czułam się jak w worku