Wpis z mikrobloga

Szukam kontaktu do kogokolwiek pracującego w PGE. Próba uzyskania informacja u nich to istny bareizm.

Złożyłem wniosek przyłącze energetyczne w sierpniu. Szybko dostałem informację, że brakuję jednego dokumentu który uzupełniłem.

Sprawdziłem w zeszłym tygodniu status zgłoszenia online, a tam informacja, że sprawdzają kompletność dokumentów.

No to smaruje maila o co chodzi na adres główny i regionalny. Od tygodnia cisza (autoresponderowi zajęło 3 dni wysłanie formułki). Dzwonię na infolinie, pół dnia nikt nie odbiera, później się udało i odesłali mnie do oddziału w moim mieście.
Tak znowu powtórka - pół godziny odbijania się od ścianę, ale wreszcie się udało. Tu informacja - wciąż brakuje dokumentu wysłanego przez pana ale ja nie mam wglądu. Musi się pan z innym oddziałem kontaktować.

Tam kolejna godzina wydzwaniania i odbiera pani, która informuje, że odpowiedzialni za takie zadania pracują do 14 (była 14:10). Podaje nr bezpośredni.

Numer bezpośredni jak permanentnie zajęty, poprzedniego nikt nie odbiera. Nikt nic nie wie, każdy próbuje mnie zbyć.

Chyba pozostaje załatwienie 'po znajomości'.Ktoś coś?

#budujzwykopem #budowadomu #remontujzwykopem #pge
  • 9
  • Odpowiedz
Złożyłem wniosek przyłącze energetyczne w sierpniu. Szybko dostałem informację, że brakuję jednego dokumentu który uzupełniłem.


@ATAT-2: a na papierach które złożyłeś, jaki masz termin realizacji?
  • Odpowiedz
Nie ma takiej informacji. Składane online.

Poza tym ja wiem, że zajmuje to bardzo długo, ale niepokoi mnie status weryfikowania kompletności dokumentów pratycznie po pół roku
  • Odpowiedz