Wpis z mikrobloga

Ogólne to wyznam wam coś..

Jak jechałem pewnego razu do szkoły to musiałem stać w autobusie bo akurat nie było miejsc no i stałem sobie za taką mega laską 10/10 mega bioderka, odsłonięte plecy i wgl najs najs..
A że jestem zdrowym opem to mi penis stanął a że było lato to miałem spodenki i namiot był spoooryy..
Tak się też złożyło że po dwóch stronach autobusu na obu siedzeniach siedziały dziewczyny łącznie 4..
I cały czas się na niego glepily i po cichu coś gadały na ucho (jedna chyba że fuj, wiadomo 14,15 a może z 16 lat to niedojrzała)
A jak ja się na nie popatrzyłem to od razu nerwowo zabierały wzroku ale po chwili znów się gapiły i z jednej i z drugiej strony nie mogły się powstrzymać..

Mieliście takie akcje z stojącym benisem? Albo hmm sterczącymi sutkami

#historia #szkola #zycie #przegryw #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #pytanie #oswiadczenie #gownowpis #duzotagow prawie #seks
  • 15
@LonNon: No troche ta,przypał jak kiełbacha dyndała. ale co poradzisz,większości chłopów staje na widok ładnej babeczki,teraz to są takie czasy że chłopowi staje na widok drugiego chłopa xD,więc nie masz sie co wstydzić
@LonNon: Miałem... kiedyś załatwiałem dłuższe sprawy w banku i obslugiwała bardzo ladna pani 9/10. Tak wyszlo, że pindol stanał do pionu i trzeba bylo to jakoś zakryć. Miałem w planach zaprosić ją na kawę ale przez moje nerwowe zachowanie się speszyłem co ona rozpoznała i przez to omijała mnie wzrokiem( ͡° ʖ̯ ͡°)