Wpis z mikrobloga

Ale bieda na testschabie, #kieleckiulaniec już reklamuje szczoteczki z Aliexpress bo nie ma chętnych do wysyłania darmowego szajsu na testy ( ͡ ͜ʖ ͡)
Następnie 50-letni student robi sobie zupkę instant z Korei. #bebzunlogic dziwi się, że ma bardziej paprykowy smak, niż klasyczna. Hmm, to ciekawe, dlaczego producent dał dużo tego czerwonego proszku w saszetce, a produkt ma "red" w nazwie?
#mocnyvlog
  • 15
@PatoPaczacz: piecze dupsko bezustannie na tagu, jakby dostał cokolwiek innego i tak byście wymyślili inną przyśpiewkę, a to tanie, a to za dużo, a to sramto, polecam trochę obiektywizmu, bo taka zawiść tylko na wasze zdrowie szkodzi, a bebzun i tak robi swoje ( ͡ ͜ʖ ͡)
@gajuszek: Ależ skąd, w myśl zasady "pycha kroczy przed upadkiem", humor mam doskonały kiedy widzę czego marcinek musi się chwytać. Dla mnie mógłby reklamować cokolwiek, byleby robił to jawnie. Ale jak porównasz, że jeszcze 1,5 roku temu LG zapraszało na wyjazd do Korei a Samsung czy inny Philips wysyłał telewizory na testy, to nagle robi się troszkę nieekskluzywnie kiedy ostatnie "recenzje" to szczoteczka, odkurzacz wolnostojący, czy telewizja Play Now.
@gajuszek: O, kolejny z setki moralnych poprawnych przylazl nas umoralniwc xD Nie jestes pierwszy, nie jestes ostatni. Jak masz ochote, mozesz isc bebzunowi masowac kaldun, lokalizacja jego siedziby jest powszechnie znana.
@onuceSzatana i vice versa, nie pierwsi znaleźliście kozła ofiarnego do wylewania swoich frustracji. Generalnie wolna wola, ale warto się czasem zastanowić czy jest sens marnować czas na stękanie o obcym człowieku, którego najprawdopodobnie się nigdy nie spotka. Nikogo nie umoralniam, po prostu nie jestem w stanie pojąć jak można mieć w sobie tyle zawiści, oglądać coś co nie sprawia przyjemności regularnie i wymyślać błędy do dosłownie każdego jego ruchu. Co do ostatniego