Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: również zauważyłem renesans starych memow, ale to zjawisko tłumaczę sobie nostalgią dzisiejszych ok 30latków. Ponadto zauważ że renesans przeżywają głównie 2ligowe virale. Wszystko co wymieniłeś nie było aż tak znane jak Cygan, Jestem Hardkorem, Amelinium albo Osiemnastka - gdyby Twoja teoria była prawdziwa, to również te memy zataczały koło, a nie zataczają. Wydaje mi się że właśnie dlatego bo ci którzy na nowo postują stare hity to właśnie nie młodsze
Jeszcze te cringowe „LUDZIE Z TWITTERA” czuja się jak jakaś elita XD


@arturek9lol: podobnie jak „Wykopki”, „Mirki” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko jak Cię ludzie Wypoku znienawidzą to potrafią dojechać jak burą sukę i nie otrzymasz łaski :D Wypok jest jak mafia koleś ( ͡º ͜ʖ͡º)
@arturek9lol: jeszcze jakiś czas temu myślałem, ze na twitterze siedzą osoby inteligentniejsze, pragnące wiedzy, z zainteresowaniami ale jak popatrzyłem na julki ktore postują gówno i ściek polityczny bawiący sie w wojny plemienne to zwątpiłem. Na szczescie staram sie unikac tej części twittera

W sumie kiedys chyba tak było. Twitter byl mniej mainstreamowy, duzo wiecej bylo tam wiedzy, insajderskich info i ciekawych dyskusji