Wpis z mikrobloga

Mimo, że piękno Perły Pułnocy jest nieskończone, to moje możliwości prezentowania go niestety mają kres. Dziś ostatni zabytek, który chciałbym Wam pokazać. To Spichrze nad Brdą z końca XVIII wieku. Przez wiele lat służyły do przechowywania produktów rolnych, dziś mają jedynie charakter zabytkowy. Nie byle jaki. To Symbol Perły Pułnocy. Niestety 60 lat temu dwa spichrze znajdujące się obok spłonęły.
Sporo osób pisało mi, żebym przygotował zestawienie wszystkich ciekawych miejsc, wpisów z ostatniego miesiąca, oczywiście to zrobię, a plusujących ten wpis zawołam. Dzięki wszystkim piszącym na tagu #perlapulnocy Dzięki, że czytaliście, plusowaliscie, bardzo to było mile, może komuś Bydgoszcz wpadła w oko? Na weekend, tydzień, a może na całe życie? :)
#bydgoszcz #ciekawostki
Zielonykubek - Mimo, że piękno Perły Pułnocy jest nieskończone, to moje możliwości pr...

źródło: comment_1610175120JqLkvTUnfceGVictCKF55T.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Zielonykubek nie powiem, ale ślicznie to wygląda (ʘʘ). Człowiek tak gówno może wiedzieć o architekurze, a w Polsce takie fajne budynki są. Znając Krakowski rynek dosyć dobrze myślałem, że pewnie rynki w dużych miastach w Polsce tak samo wyglądają, ale byłem oczarowany wręcz rynkiem we Wrocławiu i Poznaniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz