Wpis z mikrobloga

@provotor: i wrzucają te jebnięte karyny guwniaki do konkursu w gazecie lokalnej xD Ślij smski, pliska. Serio, co im to daje, że jedyne głosy w tych gównianych konkursach, to są głosy od rodziny i znajomych? Absolutnie nikt nie wyśle smsa, bo "hehe, patrz jaki ładny guwniak, wysyłaj Bożena".
  • Odpowiedz
@Bigoss: Tak po prawdzie, to ten po prawej wygląda na wygenerowany albo skądś ściągnięty, a w najlepszym wypadku jak projekt kiczowatego tatuażu. Te po lewej to chociaż jest oryginalny.
  • Odpowiedz
Przeciez ten na drugim miejscu jest totalnie kiczowaty i tandetny, do tego przyozdobiony jakims #!$%@? kwiatkiem. Ten drugi za to oryginalny i smieszny, jest jakiś. Zasłużone pierwsze miejsce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bigoss: ja raz w podobny sposób wygrałem taki konkurs, wszyscy się starali a ja wrzuciłem jakieś gówno i dostawałem wiadomości od julek że mam to usunąć bo przegrają a i tak wygrałem xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@provotor: takich ludzi sie usuwa ze znajomych

@Typowy_Janusz_z_brzuchem: ignorowanie wiadomości też nie jest najgorszym pomysłem ( ͡ ͜ʖ ͡)

@provotor: moja była którą zwyzywałem po rozstaniu potrafiła do mnie po pół roku napisać "hej, biore udział w konkursie, dej lajka" xD

@Ra-V-ek: wyższy poziom żebractwa a pewnie do wygrania zestaw do makijażu warty koło stówy.

@provotor: i wrzucają te jebnięte karyny guwniaki
  • Odpowiedz