Wpis z mikrobloga

@Cukrzyk2000: bardzo współczuje, wyobrażam sobie jak gównianie musisz się teraz czuć. U mnie mama na święta wylądowała na oddziale, ale po terapii remdisivir + osocze, udało jej się pozostać z nami. Jeszcze raz szczere kondolencje.
  • Odpowiedz
  • 2
@Cukrzyk2000 Wyrazy współczucia, mój tata zmarl przed świętami, a jestem w podobnym wieku co ty także domyślam się co przeżywasz
Trzymaj się, będzie lepiej
  • Odpowiedz
U większości pacjentów z ciężkim przebiegiem COVID, wykrywane jest zwiększone stężenie glukozy we krwi co wskazuje na niewydolność trzustki. Koronawirus nie atakuje jedynie płuc a powoduje często również powoduje problemy ze strony takich narządów jak serce, wątroba czy właśnie trzustka.

@Cukrzyk2000 trzymaj się Miras, bliska mi osoba również niedawno odeszła z powodu COVID, łączę się w bólu.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: współczuję, naprawde wiem co czujesz... mój Tata miał 60 lat, odszedł prawie 3 miesiące temu, też covid i też serce się zatrzymało. Do głowy mi nie przyszło, że to tak może się skończyć, dla wszystkich zawsze był wsparciem, regularnie się badał, dbał o zdrowie. Do dziś ciężko uwierzyć, że go nie ma... Życzę Ci dużo siły. Nie wiem czy wierzysz, ale mi siłę daje wiara, że jest gdzieś tam, teraz
  • Odpowiedz
  • 1
@Cukrzyk2000 Tak jak piszą, nikt nie sprawdzi czy serio masz objawy czy nie. Dają zlecenie na badania jak tylko powiesz że nie masz węchu i smaku, to najważniejsze. Dzwon z rana do swojej przychodni zdrowia. trzymaj się mirku
  • Odpowiedz