Wpis z mikrobloga

  • 14
@Cukrzyk2000 współczuję, w każdym wieku, nawet w dorosłym życiu, pożegnanie rodzica to bardzo ciężka sprawa... Trzymaj się tam, myśl o dobrych chwilach, wspomnieniach.
Dlaczego nie pójdziesz na pogrzeb? Kwarantanna? Możecie przesunąć pogrzeb o kilka dni, żebyście mogli uczestniczyć. Ciężkie czasy, też to przechodziliśmy, współczuję naprawdę
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Najszczersze wyrazy współczucia.

@maniac777:

sie tez czy nie moze też indukować cukrzycy uszkadzajac trzustkę.

Mój kolega w ubiegłym tygodniu wrócił ze szpitala w związku z wirusem i też mu wykryli cukrzycę. A nie miał jej jakiś czas temu bo robił sobie kompleksowe badania.
  • Odpowiedz
@Jofiel: W niewydolności oddychania podaje się deksametazon który może dawać przejściowa, jatrogenną cukrzyce. Fakt ze tacy pacjenci maja wyższe ryzyko późniejszego zachorowania na cukrzyce.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000 jest mi przykro Mirku. Wiem zo to marne pocieszenie, mój tato zmarł gdy miałem 9 lat, a on sam miał 45. Chciałbym, żeby był że mną chociażby kolejne 10. Tak czy inaczej bardzo Ci współczuję, bo wiem co przechodzisz i co Cię czeka.
  • Odpowiedz
Serce po prostu nie wytrzymało


@Cukrzyk2000: Mi też ojciec mi zmarł 2 miesiące temu. 67 lat. Cukrzyca, podczas amputacji drugiej nogi też stanęło mu serce.

Trzymaj się tam...
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Mirku trzymaj się ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Moi rodzice są nieco starsi niż Twoi, a nie wyobrażam sobie ich stracić.
Mi ten wirus odebrał babcie i prawie dziadka. Babcie całkiem młodą i sprawną. Możliwość pożegnania z nimi w tradycyjny sposób to kolejny ból nawet jeśli uda ułożyć się tak, abyś poszedł na pogrzeb.
Jeśli potrzebujesz wsparcia i informacji związanych z różnicą między takim pogrzebem, a tradycyjnym
  • Odpowiedz
Nie mogę wyjść dopóki nie będę miał testu z negatywnym wynikiem, a oni mi go nie zlecą, bo nie mam objawów.


@Cukrzyk2000: to zacznij udawać objawy, to wtedy ci test zlecą ¯\_(ツ)_/¯.

Współczuję straty, a z drugiej strony to jesteśmy sami winni temu jako społeczeństwo - laboratoria wirusologiczne niedofinansowane, pieniądze #!$%@? na to by władza utrzymywała się u władzy zamiast na rozwój, słabe państwo żałosne jest to że musimy liczyć na
  • Odpowiedz