Wpis z mikrobloga

Leśne murki, gdzie warto jechać, jeżeli chce się zobaczyć trochę leśnych wąwozów? Interesuje mnie trójkąt #pulawy #kazimierzdolny #naleczow , ale raczej z wyłączniem samego Kazimierza. Te blisko miasta są zbyt oblegane i kilka widziałem, bardziej licze na jakieś ciche miejsca bez dziesiątek ludzi, jakiś Rąblów, czy coś w tym stylu. Na google mapsie ciężko coś znaleźć, strona internetowa wąwózów też nie jest jakaś dobrze zorganizowana jeżeli właśnie chodzi o same wąwozy, bardziej atrakcje obok. Licze na kilka godzin spaceru jutro, jestem samochodem, także moge dojeżdżać pomiędzy tymi lepszymi, dobrze byłoby móc tylko zostawić auto gdzieś niedaleko.
#las #lubelskie #lubelszczyzna #natura
  • 9
  • 0
@waginoentuzjasta właśnie tam miałem ochotę atakować, bo najwięcej tych tras jest zaznaczonych na google mapsie, a przy okazji są na tyle daleko od rynku, że nie powinienem znaleźć tam tłumów, dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@adam-turowski-16 o, właśnie o coś takiego mi chodziło. Liczyłem na taką dłuższą trasę, bo jednak nie chciałem przechodzić 500 metrów w górę, w dół i do auta na kolejną trasę, tylko będę mógł zaparkować i zapomnieć na kilka godzin o świecie ( ͡ ͜ʖ ͡) sporo kiedyś jeździłem rowerem po Rąblowie i Wierzchowiskach Drugich, klimat jest świetny, bardzo żałuję, że w moich stronach nie ma tak pięknych
@WARKUTONU:
1. Wawozy z Pulaw lub z Parchatki (obok stoku) w strone Bochotnicy (kolo ruin zamku w Bochotnicy) i Kazimierza (czarny, niebieski szlak PTTK) - kapitalne miejsca po drodze i wawozy, wzgorze Trzech Krzyzy w Parchatce (ladny widok).
2. Z Kazimierza na Miecmierz i dalej na Skarpe Dobrska - piekna trasa, piekne widoki ze skarpy i wzgorza w Miecmierzu.
Jak jestes zainteresowany to moge konkretne trasy podac.
  • 0
@login-znaki-alfanumeryczne Miałem wybrać się na te z 1. opcji, ale ostatecznie wtedy wybrałem opcję 2. Nie żałowałem, zostawiłem auto w miecmierzu i kręciłem się po okolicy, byłem na wzgórzu, koło wiatraka i przeszliśmy się jednym z wąwóz przed miecnierzem. Mam lekki niedosyt i słabość do tych stron, więc jeżeli mógłbyś, to byłbym wdzięczny za podesłanie tras, bo zamierzam jeszcze pojechać w najbliższych tygodniach. Może być na PW. Z góry dziękuję! (