Wpis z mikrobloga

szukałam na olx to same takie drogie widziałam. Ale jak można już za 6 stówek to poszukam lepiej. A Pad oryginalny ma być czy może być chiński?
@Trixxx: ja kupiłem xbox one s, mam dwa pady, game passa i kilka gier - jestem zachwycony, nigdy nie miałem konsoli, nie jestem jakimś super gejmerem. póki co gram sobie w wiedźmina 3 i diablo 3 na zmianę, bawię się super. pewnie nową generację kupię za rok czy dwa, jak się ustabilizują ceny gier, będzie większa pula używanych itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartush: to widzę, że tak samo ich posrało z cenami jak z cenami kart graficznych :s myślałem, że coś się zmieniło bo ostatnio w sklepie widziałem nówkę slima za 1200 więc skąd te ceny używek xD
@Trixxx: ja szukalem jakies dobre 2 tygodnie i trzeba niestety miec reke na przycisku zadzwon w przypadku OLXa. Swoja (PS4 FAT 1tb z 3 padami i 4 grami) kupilem za 600zl i uwazam to za deal zycia, biorac pod uwage, ze sprzedalem xboxa360 z #!$%@? za 650zl ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polecam Ci dodac odpowiednie wyszukiwanie na OLXie do obserwowanych i za kazdym razem jak cos sie
@Bodzias1844: właśnie widzę też nówki z grami po podobnych cenach więc nie wiem czy jest sens kupowania używki czy dodać z 200zł i mieć nówkę z gwarancją ( ͡° ʖ̯ ͡°)