Wpis z mikrobloga

Siema rekiny giełdowe, krótkie pytanko. Kiedyś jakiś się bawiłem wiexej w krypto to często zdarzały się pompki na shitcoinach, obserwowałem wtedy kilka różnych źródeł, które dawały znać odpowiednio wcześnie że coś zaczyna się dziać. W ten sposób codziennie pomnażałem swoje grosze o kilkaset procent, w najgorszym wypadku jak się spóźniłem to kilkadziesiąt procent. Z czasem uzbierała się fajna sumka, ale nie o tym.
Jako że trochę wypadłem z obiegu to pytam: kogo obserwować, kto daje sygnały o pompach. Wtedy był to głównie John MacAfee, Kryptopiguła na FB i jakieś kryptosygnały na telegramie i nawet na wykopie co chwila ktoś krzyczał: pompaaa na shitcoinie xyz

A z tego co widzę to codziennie jest na coś pompa, tylko trzeba wiedzieć że się zaczyna. Poniżej pompka z dzisiaj.
Na tym są kurła pieniądze a nie tam na bitkoniu

#kryptowaluty #bitcoin #shitcoin #btc #ethereum #bogactwo
Pobierz mietek111 - Siema rekiny giełdowe, krótkie pytanko. Kiedyś jakiś się bawiłem wiexej w...
źródło: comment_1609512772EOCV7HbklGOYYhlPf4xJgL.jpg
  • 18
@astri no ok ale już zarobiłem na tym z 200% więc jest git, tylko że mógłbym zarobić więcej gdybym wiedział wcześniej. O to pytałem. Skład wiedzieć że zaczyna się pompa? Gdzieś ktoś to wie i informuje, trzeba tylko mieć dostęp do tych informacji. Tak jak w 2017 miałem tak teraz nie wiem co i kogo obserwować, a przecież nie mam czasu gapoc się 24h w giełdę.

Pomuszcie mirki, hore lambo.
@mietek111: w 2017 to były czyste spekulacje, ludzie doili na krótko ile wlezie a tutaj Ci mówię, to nie taka pompka jak w 2017 bo ta trwała od 3-ej w nocy dziś z tego co widzę, rosło, rosło i przed chwilą spada
@NeoSmartEconomy no super tylko po #!$%@? mam się tam teraz ładować jak kto miał wydoić frajerów to już to zrobił. Tu nie chodzi o to żeby się cofać 3 miesiące wstecz bo tak to każdy jest mądry i gdyby mógł się cofnąć w czasie to by się obkupił. Chodzi o to że jak ktoś widzi że coś zaczyna szybko rosnąć to daje cynk i pakujemy się w to ja krótko, trzymając palec
@fervi: nie wiem o #!$%@? Ci chodzi, ale najwyraźniej nie wiesz o co OP pyta. A pyta o to, skąd wiedzieć że zaczyna się pompa - czyli na 2h przed pompą dostaje cynk, że będzie się coś działo - kupuje za 10 dolarów i wystawia od razu sprzedaż, z marżą 200% - #!$%@? go obchodzi, co to za projekt i ile ma monet, pompa jest pompa, wchodzisz wychodzisz, zgarniając zysk.

@
@CryptoPump nawet nie koniecznie 2h przed. Może być i na początku, coś na zasadzie że ktoś zauważy że rośnie szybciej niż powinno udaje cynk. Nie muszet zarobić 400% tak jak dzisiaj zarobili na FUN, 300% też jest git. Chodzi ja ale też pewnie większość z nas nie ma czasu siedzieć na giełdzie non stop i obserwować. Jak sobie wejdę raz na jakiś czas to wszytko. Tu akurat przypadkiem trafiłem. Zobaczyłem na głównej
@fervi: nie chodzi o żadną maszynę czasu, wystarczy przeanalizować dane i porównać z innym okresem. Nie ma skuteczności 100%, ale można niektóre rzeczy przewidzieć.

@mietek111: jeśli wszedłeś gdy było 100% no to gratulacje, wszedłeś na górce, równie dobrze mogło spaść do poprzedniej kwoty wyjściowej, wtedy straciłbyś więcej niż wsadziłeś, to tak jak byś teraz kupił btc za 30k który za chwile spadnie do 3k (tylko taki przykład), nie mamy pewności
@NeoSmartEconomy:

stworzyl yearn finance, ktore poszlo od $1 do $44k w jakies 3 miesiace, a teraz na poziomie $22k

wiec ktos kto nie kupil bitcoin'a po dolarze w 2011 roku, mogl kupic w 2020 lepszego "bitcoina" po $1 by po trzech miesiacach sprzedac po $40k czy nawet $44k
. No tak fajnie ale jak znaleźć shita który zrobi coś podobnego.
Pytanie z innej beczki czy nadal hoodlujesz NEO ?