Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#simracing
Mirki, potrzebuję porady. Mam do wyboru albo Logitech g920 albo Thrustmaster TMX FBB. Miał ktoś obie kierownice? Jest duża różnica w działaniu? W tmx są slabe pedały, ale do wersji pro nie chce już dokładać w tej chwili, bo tak można w nieskończoność, a nie wiem czy w ogóle simracing jest dla mnie... Serio te pedały są aż tak kiepskie? Mocno to irytuje?

Jakie sa plusy, a jakie minusy wyżej wymienionych kierownic? Jakby ktoś w skrócie je napisał, to może łatwiej byłoby mi podjąć decyzję, bo w tej chwili kompletnie nie mogę się zdecydować.
  • 6
@Cyderek: Pedały od TMX są fatalne. Od TMX pro lepsze ale za to g920 to sieczkarnia straszna i tłucze się jak diabli. Dodatkowo w przypadku g920 ma się wrażenie luzu przy ffb. Pedały możesz zawsze dokupić później. Ja osobiście wziąłbym tmx i dokupił pedały za jakiś czas ale ja już wiem ze się w to wciągnąłem i mi się podoba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fiolkins: Chyba jednak dorzucę trochę kasy do wersji pro. Najgorzej że w 1k chciałem się zmieścić razem ze stojakiem, a jak złapałem zajawkę na kiere to zakładałem że wydam z 500 zł max xDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fiolkins:
No wyobrażam sobie, że kierownica to dopiero początek :D

Znalazłem tmxa + pedały t3pa za 800 zł. Niby praktycznie nieużywane. Wydaje mi się że spoko cena.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prometheus23: No właśnie wycofałem się w ostatniej chwili z zakupu i kupię ze sklepu OleOle Tmx pro nówkę z gwarancją i w ogóle - 1050 zł.

Jednak używka to używka i tak naprawdę nigdy nie wiadomo, a to jednak dość drogi sprzet, a oferta była z olx.